Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhesen pecsételő...

Kora terhesen pecsételő vérzésem van kaptam progeszteron mikor hat?

Figyelt kérdés
Szóval pozit teszteltem de séta után elkezdtem picit vérezni nagyon kicsit épp hogy fel hívtam a dokit be mentem hozzá minden rendben van 4+4hetes vagyok.Este már semmi nem volt de ma megint volt reggel pár csepp vér
2023. febr. 2. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kell a progeszteronnak azért pàr nap mire hatásos lesz, amennyiben a hiánya okozza a vérzést. Ha valami más miatt van, akkor marékszámra is szedheted, nem fog megszűnni a panasz.
2023. febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát most annyira félek

Majd 2 éve próbálkoztunk erre fő meg ..... 😢 doki is mondta mást nem tudunk ilyenkor tenni

2023. febr. 2. 07:09
 3/12 A kérdező kommentje:
Az nem lehet mivel stimuláló hónap volt így lett peteérésem és úgy sikerült.Nincs köze hozzá?
2023. febr. 2. 07:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hete csinálja ezt, hogy este pici, reggel semmi. Este pici, reggel semmi. Nem tudják az orvosok, hogy mi okozza, nincs hematoma vagy ilyesmi. Szedem a progeszteront, és reménykedem. Amíg nincsenek erős görcseid és erős vérzésed, addig minden okés. :)
2023. febr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont így kezdődött ez a terhességem. Én is pár nappal a pozitív teszt után már az orvosnál voltam vérzéssel. Kaptam progeszteront, nem múlt el… kb 2 hétre rá derült ki, hogy haematoma. Az is eltűnt idővel, de még durvábban véreztem, akkor meg kiderült, hogy a placenta érinti a méhszájat. Most a 19. hétben vagyok és épp nem vérzek, jó lenne egy kis nyugalom. :)

Szóval ennek még simán lehet pozitív kimenetele, használd a progeszteront és próbálj minél többet pihenni. Szurkolok nektek.

2023. febr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok #4,#5

Remélem nekem se lesz gond

Tegnap nézte ultrahangon ott van és nem lát gondott

2023. febr. 2. 07:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából kocsit nyilal,görcsöl az egyik oldalon csak
2023. febr. 2. 07:29
 8/12 A kérdező kommentje:
*kicsit
2023. febr. 2. 07:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nekem is szokott, de az volt az első babával is, akivel nem volt vérzés. Sőt, vele néha egész erősen is szúrt a hasam, de hát ugye kevésbé aggódtam, mert nem volt vérzés és terhesen minden normális.

Neked is gratula és kívánom a legjobbakat! :) #4

2023. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem lesz baj

koszinom

2023. febr. 2. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!