Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lett kisebb a magzat?

Hogy lett kisebb a magzat?

Figyelt kérdés

Utolso mentsruaciom november 20.

Igen azt tudom, hogy kulonbozhet a fogantatas idopontja.

Januar 12-en voltam ultragangon az akkor mert adatok alapjan ma vagyok/lennek 10+2 napos.

Ma voltam ultrahangon a mostani meretek szerint 9+0 vagyok.

Doki azt mondta, hogy nincs semmi baj ezzel. De nem egeszen ertem, hogy hogy lehetett nagyobb multkorinal? Nem fejlodik rendesen?! Vagy csak szimplan elmertek?!

Volt mar valakivel ilyen?


2023. febr. 3. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor még rengeteget számít ha csak egy fél milliméterrel is odébb teszi a kurzort az orvos
2023. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt korábban ilyen kérdés (bocsi nem keresem vissza). Ott elmérték.
2023. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most erre mondom azt, hogy nekem a doki 2 hónappal elmerte. Igaz a 39.héten.


30hetesen voltam uh-n, minden rendben volt. Nálunk ez az utolsó uh. 39+1en az nst nem lett jó, átküldtek uh-ra.

Ott a doki 32hetesnek mérte, 2.2kg-nak saccolta, majd közölte h beteg, törődjek bele. Hogy a combcsontja deformálódott, talán annak a mérete 28.hétnek felel meg


Másnap az idegeskedés hatására megszültem. 3.3kg-val, tökéletes lábbal, makk egészségesen.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem kell egyből rosszra gondolni. Lehet csak a doki balfsz.

2023. febr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán elmérhette, ha másik doki volt vagy ha teljesen más helyen voltál,a gépek sem pontosak ezt nekem is megmondták.

Ilyenkor még annyira picik.

2023. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy elmérik. Én amiatt voltam 3 hétig kórházban, mert az ikreimnek a lábait összekeverte a szonográfus, ráírta a papírra, hogy IUGR gyanú, és onnantól kezdve a szülés utánig ott voltam. Hiába derült ki egy héttel később, hogy téves volt és semmi baj, akkor már nem engedtek haza.

Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy nagyon gyakran hibáznak ezekkel, úgyhogy nyugi, biztos rendben van.

2023. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván mérési hiba. Használd már az eszed.
2023. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmérte a doki. Nálam volt ilyen, egyik héten 8,7 mm-nek mérte, rá egy hétre 8 mm. Nem kicsit izgultam, hogy megállt a fejlődésben, zsugorodik stb....ma 15 hetesek vagyunk. Elmentem magán dokihoz, aki normálisan lemérte.
2023. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!