Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap ovuláltam és pénteken...

Tegnap ovuláltam és pénteken voltunk együtt a párommal.Elképzelhető a terhesség? Tegnap óta erőtlen vagyok, fáradt fáj mindenem.Picit fáj a bal petefészkemnél.Beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés
Azelött sosem voltak ilyen tüneteim azt se tudtam mikor ovulálok.Ovutesztezek mióta babát szeretnénk.

2023. febr. 6. 08:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha ezt a kérdést ide betudtad írni, akkor a googlbe is betudtad volna írni hogy beágyazódás, és nem néznének hülyének.

A beágyazódás 5-7 nap múlva történik, nem másnap.

2023. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát bocsi ez az oldal arra van hogy kérdezzenek.Majd legközelebb megfogadom a jóságos tanácsod és googlézok mielött hülyének nézetem magam. Minden csak nézőpont kérdése. Köszönöm már felfogtam reggel óta hogy a beágyazódás mikor van de ha ennyi időd van akkor tegyél még rá hat lapáttal, igazad van.
2023. febr. 6. 15:03
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, nyugi. Sokan szeretnek kezdő babavárókkal agresszíven okoskodni ezen az oldalon. Aktustól számítva 13-14 nap, mire van annyi hcg, hogy rendesen mutassa. Előbb nem javasolják a tesztelést, mert lehet kémiai terhesség, ami azt jelenti, jogy elkezdődött valami, de megszakad és megjön. Az nagy csalódás. Most még semmilyen tünetet nem érezhetsz, a beágyazódást sem, mert az egy mikroszkopikus sejtcsomó, ami egy idegvégződések nélküli szövetbe ágyazódik bele. Vannak mindenféle legendák, hogy miket éreznek ilyenkor a nők, de ezeknek kb semmi köze a beágyazódáshoz, csak pont akkor éreztek valamit és akkor ennek tulajdonítják. Amúgy ilyenkor tele vagyunk pszichés tünetekkel, figyelgetjük magunkat, mindenfélét beképzelünk. Ha egy tünet nagyon gyanús, akkor a teszt is pozitív lesz már, ha a hcg okozza a tünetet. Hiába érzi valaki, hogy ez meg az tuti terhestünet, ha a teszt negatív, akkor nem az.
2023. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 13 as.Sajnos tiniként használtam ezt az oldalt azóta elfelejtettem hogy milyen "kedvesek" itt az emberek. Ez az hogy googlén is olvashatunk 1000félét ezért irtam ide mert itt úgygondoltam hogy gyors választ kapok. Nyilván ovulációs tünetnek tudható be amit érzek de ezt nem tudtam mivel sose figyeltem mikor ovulálok nem is volt rá szükségem hogy tudjam , sosem éreztem ilyesmit aztse tudtam sose mikor ovulálok.Azért fura most.
2023. febr. 6. 15:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nincs tünet max a pozitív teszt után, várj türelmesen és majd kiderül
2023. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!