Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja március 20. -ra a...

Ki várja március 20. -ra a babáját? Ti pocakosodtok, dolgoztok, hogy vagytok? Én olyan izgatott vagyok, majd kiugrok a bőrömből

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 18:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én márc. 15-re, ha szabad egy kicsit szűkíteni a kört. :-)

Nem dolgozom, mert veszélyeztetett vagyok. Én is inkább "izgulok", mert teljesen megzavartak ezzel a genetikai vizsgálatokkal. Én pedig határeset vagyok korban. Emiatt inkább közelít a pokol érzéséhez, amikor szárnyalhatnék. Nem szeretnék amniocentézisre menni. Ez jelenleg kiteszi a mindennapjaimat, mert döntenem kell.

2010. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik uh papíron márc. 19 van, a másikon márc. 21.

Nem dolgozom, gyesen vagyok a lányommal.

2010. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Március 17 és 24 közé vagyok kiírva :).

Kezdek gömbölyödni, 54 kilóval indultam, és még mindig annyi vagyok. Melózok még jan. közepéig, ha bírom - tanítónő vagyok.

Én is izgatott vagyok, szerdára bejelentkeztem 4d-s ultrahangra...

2010. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Márc. 22-re vagyok kiírva. Egyáltalán nem érzem magam terhesnek. Időnként ha nagyon akarom valami kis dombot látok a hasamon, de abszolut nem is látszom terhesnek. Remélem azért a baba szépen növekszik odabent! Nagyon nehéz kivárni ezeket az ultrahangokat! Amúgy dolgozom és szeretnék is minél tovább.
2010. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nekem akkora hasam van mint a lányommal 7 hónapos terhesen! Már 8 hetesen megkérdezték hogy babát várok-e! Teljesen átlagos testalkatom van, nem vagyok túlsúlyos. Már előre félek attól hogy fogok kinézni a végére. Eddig szerencsém volt, sehol sem repedt meg a bőröm. Már a párom borotvál mert nem látom magam ott, alul.. :(
2010. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én március 25-re vagyok kiírva. Még indig puffadok ezért eléggé látványos hogy babát várok de már pocakom is van, ki lehet tapintani főleg reggel. Múlt héten voltunk uh-on és annyira jó volt látni a kis drágát :)

Boldog babavárást mindenkinek!

2010. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem, hogy minden jót kívánok nektek, nagyon drukkolok!
2010. okt. 4. 21:36
 8/23 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát! Legszívesebben már én is mennék 4d-re, de igyekszem még várni:)

Nekem semmi pocakom nincs, és egyáltalán nem híztam, sőt kb 8 kg fölösleggel indultam neki és kevesebb vagyok, de minden rendben volt eddig.

Kiváncsi vagyok mikor kezd nőni a pocak.

A puffadás az borzasztó, úgy érzem mintha a terhességem elején a fenekembe pumpáltak volna néhány köbméter levegőt, ami folyamatosan távozni akar:), iszonyú kellemetlen.

2010. okt. 4. 21:39
 9/23 anonim ***** válasza:
márc. 23 a hivatalos dátum. év végéig szeretnék dolgozni. van már pocak, a nadrágokat ki kell gombolni, de még kívülállónak biztos nem egyértelmű. már én is be vagyok sózva a 4d-re, de a 20. hétig azt hiszem még várunk vele. nem tudom, mikor múlik el, de én még rosszul vagyok reggelente. már nem hányok, de az émelygés megvan.
2010. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
csatlakozom:-) márc 28.-ra vagyok kiírva. Hááát nekem múlt héten még SEMMI hasam nem vot és az elmult 1 hét alatt rengeteget nőtt...kicsit ilyesztő. A nadrágokat már kényelmetlen viselni. 4Dre kb. 19-20 hetesen fogunk menni. Itthon vagyok veszélyeztetett vagyok. Ja hízni még nem híztam, eddig 2 kg mínuszban vagyok, pedig normálisan eszek.
2010. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!