Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja március 20. -ra a...

Ki várja március 20. -ra a babáját? Ti pocakosodtok, dolgoztok, hogy vagytok? Én olyan izgatott vagyok, majd kiugrok a bőrömből

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 18:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

kérdező: a pároddal se látjátok a pocakod? de gondolom azért a nacik már kezdenek szorítani. kicsit erősebb testalkatú vagy? lehet, hogy azért nem látszik még.


az aggódó kismama vagyok. azóta már jelentkezett többször a Picúr :) úgyhogy nincs gond.

érdekes, hogy a nagy könyvben olyan 18 hétre teszik az első mozgásokat, de sokan akár első babával is hamar megérezzük. talán azért mert van net és tájékozódva tudjuk, hogy mit kell figyelni?

2010. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
én igaz hogy április 11-ére vagyok kiírva most 14 hetes terhes vagyok pocakom is van meg már mocorog egy kicsit.
2010. okt. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

11:51-re válaszom. tegnap este megint megnéztük, de nincs pocak. Igen, kb 8 kg fölösléeggel indultam, ebből ment is le a fele. Anyu amikor terhes volt velem még 6 hónapoan is letagadhatta volna a képei alapján, lehet nálunk is ez lesz, csak olyan fura.

Egyedüli változás amit észlelek, hogy szélesebb a csipőm.

2010. okt. 12. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!