Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja március 20. -ra a...

Ki várja március 20. -ra a babáját? Ti pocakosodtok, dolgoztok, hogy vagytok? Én olyan izgatott vagyok, majd kiugrok a bőrömből

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 18:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Minden barátnőm szült már, és jó tudni, hogy itt vannak olyan kismamák akikkel egyidőben szülök.
2010. okt. 5. 14:57
 12/23 anonim ***** válasza:
ti éreztek már mozgolódást? én most egy kicsit ki vagyok (mindig van min idegeskedni), mert a 14. hét vége óta érzek apró motoszkálást, legalább minden másnap. most pedig szombat óta nem jelentkezett :( ma töltöttem a 16-ot. ti hogy vagytok ezzel? bárcsak eddig se éreztem volna, akkor most nem aggódnék.
2010. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Így se aggódj!

Nálam is így van. Nyugodtabb a baba, ha mozog sem feltétlenül kell teljes erőbedobással tennie.

15+3 hetesen éreztem először, azóta annyira változó, napokig nem éreztem, de szó szerint, még mocorgást sem. Ahogy telik az idő, egyre határozottabb lesz és ez még nem azt jelenti, hogy a nap 24 órájában. Napszakhoz tudom kötni inkább már, hogy mikor szokott mocizni, majd egész nap nem érzem és ezek kombinációi. Nincs semmi baj!

2010. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
remélem tényleg nincs semmi gond és hamarosan bejelentkezik ismét.
2010. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Márc.17-re vagyok kiírva.Második baba,így itthon vagyok gyes-en a fiammal.Hasam már olyan,mint a fiammal volt 6hónaposan.... :)

Kb.a 15-héttől éreztem a mocorgást,de egy hete,vagy pár napja nem érzem...Nem aggódom,tudom,h ilyenkor ez normális. Fogom még eleget érezni... :)

Minden jót.

17 h km + 2 éveske anyukája

2010. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
arra is gondoltam, hogy emiatt a borongós idő miatt nyugodtabbak talán
2010. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Már írtam, a március 17 és 24 közötti vagyok! TEgnap voltam 4d-n, és képzeljétek, kisfiú! :) Ti már tudjátok?

Pocakosodom is!

2010. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 szucs oliver ***** válasza:

én március 11re várom!

Első babás vagyok, még nem éreztem hogy megmozdult volna.

Pénteken megyek genetikai ultrahangra:)

Remélem megtudom mi a neme:)

2010. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is csatlakozom én március 15.-e körül szülök majd:)Én is veszélyeztetett terhes vagyok (januárban volt egy missed abortuszom :( de még dolgozom rendes a főnököm és sokat segit.Most csütörtökön megyek genetikai ultrahangra.Eddig 0.5kg-ot hiztam, de már szép formás a pocakom:) 14.hét óta érzem a picit.Kedves kérdező én is már nagyon várom a napot mikor megszületik a gyönyörű életem:))))
2010. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

De jó! Gratulálok a babákokhoz :)

Érdekes, én még mindig nem híztam semmit és semmi pocak.

De a baba rendben van, most voltam dokinál. :)

2010. okt. 11. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!