Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondot jelent, ha a védőnő és...

Gondot jelent, ha a védőnő és a háziorvos területileg eltérő?

Figyelt kérdés

Építkezünk, mire megszületik a baba, addigra már elkészül a ház, így a védőnőt az ottani címhez illetékest választanánk (jelenlegi albérletünk is a közelben van -tartózkodási hely)


viszont a háziorvosom 30 km-el arréb, az állandó lakcímem szerinti körzetis


7 hetes vagyok jelenleg

jól értem, hogy a nőgyógyász ad majd papírt, amivel a védőnőhöz mehetek, aki ismét ad majd vmit, amivel a háziorvoshoz, aki ad majd beutalókat, azokra a vizsgálatokra elmegyek és ezek után mehetek a 12.heti nőgyógyászati vizsgálatokra?


2023. febr. 8. 18:19
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
21es: nekem mindig kérik a beutalót, a kiskönyvet nem nézi senki a vérvetelnél (Debrecen OTI), de ez biztos mindenhol máshogy van. Én emiatt megyek a háziorvoshoz, hogy adja ki a beutalokat.
2023. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!