Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamák! Hány...

Túlsúlyos kismamák! Hány kilósan sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés

Sokat híztatok a terhesség alatt?


Bírtátok a terhességet, baba egészséges volt?


Én most 110 kg vagyok, szeretnék fogyni, de ha így sikerülne a baba akkor nagyon örülnék neki, de azért ott lenne bennem, hogy ekkora túlsúllyal hogyan bírnám a terhességet, és a babát nem e veszélyeztetném.



2023. febr. 8. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én 80 kilósan lettem mindkétszer terhes


de én terhes cukros lettem meg a végén 2es tip.cukorbeteg is.


Nekem amúgy eleve nem ment a teherbeesés sem 80 felett.. meg amúgy kb biztos hogy már akkor is IR-es voltam amielott az elsőt szultem. hát szóval sztem nezess egy labort meg kicsit fogyj le ha igy nem jön össze..


van olyan bnom akinek nem kívánt terhessége lett 120kilosan.. szóval... azért ez nem törvényszerű

2023. febr. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
173 cm magas és 117 kiló voltam amikor teherbe estem, most 115 kiló vagyok és 18 hetes. 2 év év és egy vetélés után jött össze a baba, az értékeim tökéletesek, valószínűleg a terhesség rakta rendbe a hormonháztartásomat.
2023. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!