Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a teszt és hát...

Pozitív lett a teszt és hát kíváncsi vagyok, hogy második terhességnél milyen hamar fog látszani, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Nem akarom 12hétig elmondani sem a családnak, sem a munkahelyemen.
2023. febr. 21. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a 20.hét előtt egyik sem látszott,4 gyerekem van.
2023. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18-20. Hét körül kezdett el látszani mindkettő gyereknél
2023. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát én első terhességemnél 24 voltam és 51 kg. Akkor olyan 16hetesen kezdett látszódni.

Most 34 éves vagyok és 55kg. Nem szeretném, hogy látszódjon 12 hetes korig.

Oké ruhával sokat lehet csalni. Bővebb/lazább felső. stb. Vagy olyan egybe ruha ami takarja a pocit.

2023. febr. 21. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 16. Héten már idegen is rákérdezett, míg az első alkalommal 20 hetesen sem látszott
2023. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. Vagyok


Viszont most a 12. Hétig fullllll lapos hasam volt


14. Héten sem látszott semmi


Aztán most 18. Héten egy hatalmas lufim van


Ikrek..

2023. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel is hamar látszott, 16 hetesen már átadták a helyet a buszon. Most a nagyfiam ovis karácsonyán 12 hetes voltam pont, a nadrágot már nem tudtam összegombolni… azért télen legalább könnyebb volt takargatni. :)
2023. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12 hetesen látszott, ha olyan ruha volt rajtam, Hogy neked mikor fog, az majd kiderül.
2023. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is jelenleg a második terhességem most vagyok 17 hetes. Nekem nagyon hamar látszott, már a 8. héten megtudta mondani aki ismer, hogy babát várok. Mi sem akartuk elmondani a 12. hétig, de anyukámék előtt pont ez miatt "buktam le". Ő látta rajtam, mert, hogy alapból nem szokott akkora hasam sem lenni. Mondjuk lehet, hogy azért mert elég vékony voltam a terhesség előtt, és az elején sokszor fel voltam puffadva. Szerintem ez alkat függő is. Bár az első babámmal, a 12. héten még egyáltalán nem látszodott semmi.
2023. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!