Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák akik nyárra vagytok...

Anyukák akik nyárra vagytok ki írva! Hogy vagytok? Hányadik hétben jártok?

Figyelt kérdés

Gondoltam mindenki megoszthatná, hogy milyen eddig a várandósság. Mit szóltok hozzá?

Én 18 hetes vagyok jelenleg, július végére vagyok ki írva. Szerencsére nem sok tünetem volt eddig, mondhatni egész tűrhető a terhesség. 2 hete érzem, mintha már mozgolódna a pici. Ti éreztek már magzat mozgást? Elvileg én kisfiút várok. Ti hogy vagytok? Ki derült már a babátok neme?



#szülés #terhesség #baba neme #Mikorravagykiirva #Hogyvagytok
2023. febr. 25. 13:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Szia! :)


Július közepére vagyok kiírva, harmadik baba. :)

Kisfiút várok én is. :)

A 16. héttől érzem a kisbabát mozogni, nagyon aranyos. :)

Tesók is nagyon várják már. :)

Nekem még néha van hányingerem, puffadni is szoktam, sokszor vagyok fáradt, álmos.

A hasam már szépen látszik. :)

2023. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, èn is Július vègère várom, vagyis egy hèttel előbb.

Èn mèg sajnos nem èrzem a picit :(. Jövőhèt kedden megyek a második genetikaira, remèlem minden rendben van vele. :)

Kisfiúnk lesz nekünk is 😁🐻.

Nagyon sok ève vártunk rá, nagyon boldogak vagyunk .:)

Különösebb tüneteim nekem se voltak. :)

2023. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én Augusztus végére várom a Kislányom 🥰 Első babóca. 14.hétben vagyok. Nekem 8.ik héttől hányinger, hányás. Szagérzékenység, étvágytalanság. Nem vészes. Én mintha érezném már néha a picúrt. Főleg esténként, ha már lepihenek. Pocakot már nem tudom takargatni, szépen kezdek gömbölyödni 🥰🤗
2023. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Júli vége a mi időpontunk is.


Nagyon néha érzem őket ( igen, többesszàmban)


Már nagyob durva méretű a hasam, pedig edzett voltam, vagyok.


Kicsit terhes így, de csak amiatt, mert tartok tőle mi vár még..

Mivel többedik terhesség, tudom, hogy télen- nyàron a vége eggyel is rázós.

Melleimet imádom.. mindig lehetne ilyen🤭

2023. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Mi július legelejére várjuk a 2. kisfiunkat. Most a 22. hétben vagyok, már jó ideje érzem őt szerencsére, így nyugodtabb vagyok, csak a húgyhólyagom nem örül neki ennyire. :D A hányinger hamar elmúlt nálam mindkét terhességnél, a reflux viszont már megérkezett, azzal az első terhességben is szenvedtem.

Hamarosan megyek cukorterhelésre is, na azt annyira nem várom.

2023. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek!☺️ Úgy tűnik a fiúk többségben lesznek a nyáron. Mindenkinek zökkenőmentes baba várást kívánok a továbbiakban is. Nevekkel hogy álltok? Van aki már eldöntötte? Mi egyszerűen nem tudjuk még mi legyen a neve.
2023. febr. 25. 15:18
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi már eldöntöttük igen, Örs lesz a neve . :) ( 2.)
2023. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is fiú lesz. 19. Hét.

Én kicsit szomorkodom, mert kicsit lusta a fiam, nem nagyon érzem mocorogni. Ritkán egy egy apró, de ennyi.

Nekem most nagyot nőtt a pocakom. Szerencsére semmi panaszom, leszámítva, hogy állandóan aludnék.

2023. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Augusztus 3. Szintén fiú. 17.hétben vagyok, még nem érzem mozogni. A fáradtságon és a farkas étvágyon kívül más bajom nincs .
2023. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Június vége július eleje, 22. hét.


Már kezdem érezni a terhességet. Legutóbb nem nyújtottam le a szobabicikli után, és ettől teljesen beállt a derekam. Ma össz-vissz 13.000 lépésem van, de úgy érzem, mintha 2x ennyit tettem volna meg. A pulzusom az egekben.


A baba talán rúgkapál, de nem vagyok benne biztos, hogy nem-e bélmozgás a fele. Egyszer-kétszer a nagyobb mozgásokat már a férjem is érezte.


Mi most a kórház választással vagyunk teljesen meglőve, hogy hol lenne érdemes szülni, magánba nem merek menni, mert elég rizikós, ha gáz van, államiban meg nem tudom ki lesz bent. Nem tudom melyik a veszélyesebb.

2023. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!