Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák akik nyárra vagytok...

Anyukák akik nyárra vagytok ki írva! Hogy vagytok? Hányadik hétben jártok?

Figyelt kérdés

Gondoltam mindenki megoszthatná, hogy milyen eddig a várandósság. Mit szóltok hozzá?

Én 18 hetes vagyok jelenleg, július végére vagyok ki írva. Szerencsére nem sok tünetem volt eddig, mondhatni egész tűrhető a terhesség. 2 hete érzem, mintha már mozgolódna a pici. Ti éreztek már magzat mozgást? Elvileg én kisfiút várok. Ti hogy vagytok? Ki derült már a babátok neme?



#szülés #terhesség #baba neme #Mikorravagykiirva #Hogyvagytok
2023. febr. 25. 13:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#11 vagyok

Nekem program császárom volt, július 18án született meg a kisfiam. Minden rendben zajlott. Harmadik gyermek, egyelőre nehezek a mindennapok. Nálatok hogy telnek nappalok, éjszakák? Kisfiam sokat alszik, viszont csak rajtam. Éjszaka is van hogy 8 órát alszik, de csak rajtam. Amint leteszem max 20 perc és ébred. Nálatok mennyit alszik és hogyan?

2023. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

18-as vagyok. Július 4 helyett július 11-re született a kislányom.


Azóta volt haláleset, műtét, kórházi kezelés, pozitív lyme teszt a családban (4 különböző embernél), a kislányomat beutalták fejlődésneurológiára (szeptember közepére van időpont) és szerintem nem jól gyógyul a gátsebem az orvos szerint rendben van, de holnap lesz hat hete és még mindig meg van duzzadva. Továbbá ma a babafészekben altattam és wc-zés után arra jöttem be, hogy nem vesz levegőt.


Őszintén én kicsit ki vagyok készülve :/.


Remélem nektek jobban teltek az elmúlt hetek!!!

2023. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nálunk, amúgy napközben alig lehet letenni, este 2-3x kel általában (jobb napokon 5+3+3 óránként szoptatok, rosszabbakon 3+3+3 óránként és mivel alvás közben fájlalja ilyenkor a hasát, ezért ilyen 1-1 nyugodt órám van, vagy kiköltözök egy szobával arrébb, de akkor csak arra kelek, ha már rendesen felsír és folyton büfiztetni kell olyankor szopi közben.
2023. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

21: nálunk is javarészt rajtam alszik a kislányom, éjszaka is mellettem, így nyugodtak az éjszakák. Egyébként az első pár nap katasztrófa volt, felsírta az egész családot, köztük a kisfiamat is, és így 2 gyereket kellett vissza altatnom. Így inkább magam mellé vettem éjszakára is. Amúgy az esték nehezek amíg el nem alszik. Sokat sír, állandóan azt hiszem hogy na most végre elaludt, aztán pár perc múlva kinyitja a szemét és ordít tovább. Ezt játszuk este 10-11ig mire végül rendesen elalszik. Napközben ő is egész jó alvó.


22: Nagyon sajnálom, elhiszem, hogy így nem könnyű. Megkérdezhetem miért kell majd fejlődés neurológiára mennetek?

2023. aug. 21. 16:55
 25/28 anonim ***** válasza:

#24 Túl gyorsan nő a baba feje és furcsa a fejformája, a teste meg a gyerekorvos szerint nem.


Elvileg a férjem családjában volt epilepszia a férjem nagyszülőinél, dédszüleinél, szóval elküldtek minket is.

2023. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
11 vagyok, nálunk is ugyanaz, mint te írtad, este ugyanígy szenved kb 1 órát mire mélyen elalszik. Nálunk 3. gyerek, de még így is megnyugtato hogy másnál is így megy, mert már elfelejtettem milyen az eleje.
2023. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!5-ös vagyok, mi ugye július 3-ra voltunk kiírva, végül 12-én jött ki. :) 7 óra vajúdás után nem haladt semmit lefelé, inkább kivették császárral, mondjuk 4620 g lett, nem csodálom, hogy nem fért ki. Fejlődésneurológiai vizsgálatot nála is csináltak a kórházban, elvileg hipoton, annyit mondtak csak, hogy legyen sokat hason (mondjuk enélkül is lenne…), aztán októberben kontroll. Szerintem addig azért elmegyünk egy dévényeshez is, hátha tudunk segíteni azzal is a fejlődésén, mert én inkább feszesnek látom, simán emeli a fejét, csak néha ezzel együtt a lábát is és át is fordul így a hátára.

A gyors fejnövekedés miatt én is aggódom amúgy, egy hónap alatt 36->41, a doki nem mondott semmit, de szerintem sok. :/ A nagyobb fiamnak 3 cm-t nőtt az első hónapban anno. Még megvárjuk a következő hónapot, hátha csak elmérték, de ha nem, akkor elvisszük vizsgálatra.


Az alvása az szerintem kb átlagos, éjjel 3-4 óránként kel fel szopizni, nappal mondjuk néha kriminálisan keveset alszik, de ebben a nagyobb tesónak is benne van a keze (vagy inkább a nagy hangja :D ).

Annak örülök, hogy ő legalább egyelőre anyatejes, ezt a bátyjával nem sikerült elérni.

2023. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

4.

12. Vagyok ( itt véletlen 3-at írtam)



Ma 5 hetesek az ikreink.

Fiú-lány vegyespáros lett.



Végül megszülhettem hüvelyi úton őket.


Nagyon örülök, mert 2 ovis mellett 3.-4. Gyerekek ők.


Növekedés


A fiam 6 a lányom 4 cm-t nőtt 1 hónap alatt🙈



Én nem panaszkodom, mert sokkal nehezebbre számítottam.. persze nem könnyű.. de könnyebb, mint amire készültem

2023. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!