Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ikrekkel lennél terhes...

Ha ikrekkel lennél terhes megtartanád?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 07:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
PERSZE!
2023. márc. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, fel se merülne, hogy nem.

Alapból gondoltunk arra is mindkét alkalommal, mikor gyereket terveztünk, hogy bizony lehet ikerterhesség is.

2023. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem volna kérdés 😀

Az viszont igen ,hogy hova tennèm őket 😅 De biztosan megoldanánk mindent. 2 gyermekem van ,úton a harmadik. Ha ő nem egyedül lenne ,hanem párban lennènek, nem számítana , ugyanúgy várnánk.

2023. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és reménykednék benne, hogy mindketten egészségesen világra jönnek a végén. Nagyon félnék az ikerterhességtől és utána az ikres újszülött időszaktól, de ez nem lenne ok arra, hogy elvetessem őket.

Az már inkább, hogy alapvetően már nem tervezünk több gyereket, szóval ha véletlenül "besikerülne" és még ráadásul ikrek is lennének, az nagyon arcon vágna :D De még akkor sem vetetném el őket, találnánk megoldást, hogy valahogy beférjenek ők is a házba és az életünkbe :)

2023. márc. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem lenne gyerekem, igen, mert mindig is kettőt akartam. Viszont így, hogy már megvan az a kettő, hát nem tudom... nem lenne őszinte a mosolyom, az biztos. 😅
2023. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Van már 3 gyerkőcöm, a legkisebb 2 hónapos, nem tervezünk többet, de ha valamiért mégis teherbeesnék és ikrek akkor is megtartanám, attól függetlenül,hogy nagypn kemény lenne mind a terhesség,mind a szülés,és az 5 gyerek, és vegog is aggódnám ez tuti, de ezért nem vetetek el egészséges gyermeket/gyermekeket,meg van az oka annak ha rendes védekezés mellett is jönni akar/akarnak.
2023. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem. De ha nem ikerterhesseg lenne se tartanám meg: nem akarok több gyereket, így védekezek
2023. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelműen igen.
2023. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen.
2023. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék mert egy gyereket szeretnék mindig úgy képzeltem el, de nyilván nem vetetnem el az egyiket vagy ndm is tudom, senki se csinál ilyet szerintem csak ha amúgy se akart egyet sem , vagy beteg a baba.
2023. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!