Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ikrekkel lennél terhes...

Ha ikrekkel lennél terhes megtartanád?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 07:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

Persze, megtartanám, ez nekem nem indok arra, hogy egészséges terhességet megszakítsak.


Mondjuk nem feltétlenül örülnék, mivel két gyereket akartunk, ezért elsőre még azt mondanám, hogy nem így terveztem, de mindegy, másodjára lehet, hogy kicsit kiakadnék, mert akkor ez azt jelentené, hogy költöznünk kell valamikor - amit szintén nem terveztem már életemben -, mert csak 2 gyerekszoba van.

2023. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha elsőre lettek volna ikrek, megtartottam volna. Ha másodikra, akkor nem. Ha most, akkor pláne nem.


2 gyereket akartunk, nem férne nekem bele 3.


(2 gyerekünk van már, többet semmi szín alatt)

2023. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

Első terhességnek igen, mert még az egy gyerekkel járó nehézségeket sem ismertem.

De második terhességnél egész biztosan nem.

2023. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Megtartottam őket, majd sajnos nem sokkal félidő után el is vesztettem. Azóta lett egy gyerekem de ha most újra ikrekkel lennék terhes, akkor is megtartanám őket.
2023. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Megtartottam. Már volt kettö mikor terhes lettem az ikrekkel.
2023. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mindenképpen. Aggódnék az esetleges koraszülöttség miatt, meg tuti kérnék segítséget az első hónapokban, de természetesen megtartanám.
2023. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 kajitani ***** válasza:
100%

Egy tesót terveztünk, kettő lett. Én ajándéknak tekintem őket,annak ellenére hogy természetesen van bennem félsz.

Ha minden körülmény adott, anyagilag is stabil a háttér,megvan a kapcsolatban is a szeretet és a stabilitás stb., csupán azért,mert félek az ismeretlentől,nem szakítanék meg terhességet.

2023. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten szerettem volna ikreket, de ha azok lettek volna, akkor az aggódás mellett örültem volna nekik. Már csak egy gyereket szeretnénk (a kettő mellé), de ha ikrek lennének, megtartanánk őket, pedig 4. gyerek ezen a lehetőségen kívül, nálunk biztos nem lesz.
2023. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Meg.
2023. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!