Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 29. hetet kezdjük holnap....

A 29. hetet kezdjük holnap. Alap helyzetben, normálisan mennyire feszes a poci? Mihez hasonlítható?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem majdnem végig nagyon feszes volt a pocim! Amikor bekeményedett, akkor olyan volt mint a szikla! Én sem tudtam sokáig, hogy mi is van olyankor. Tehát, ha feszes a pocid, én ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor felfújsz egy labdát mondjuk, és jó sok levegő van benne, nem nagyon tudod benyomni! Ha keményedésed van, azt nyugi meg fogod érezni! Akkor olyat érzel, mintha össze is húzodna egy kicsit a pocid!
2008. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én ugyanezt érzem, mint Te. Csak féltem, hogy ez normális-e, hogy ennyire feszes. A keményedést, azt igen, felismerem. Köszönöm!
2008. dec. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!