Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori, hogy vissza reagál,...

Gyakori, hogy vissza reagál, jelez a magzat?

Figyelt kérdés

Ma olvastam egy nagyon okos anyuka kérdését, miszerint nem hallgat a babája ha szólítja. A pocakban lévő magzatra gondolt... kicsit érdekes kérdés, viszont más formáját ismerem. Annyi különbséggel, hogy nekem reagál.


Én bökdösni szoktam a hasam és mindig vissza bök nekem. Ha nem mozog és aggódom,akkor gondolatban beszélek hozzá, sokszor "válaszol".


Mi sokat kapcsolódunk. Sosem hittem volna,hogy ilyen létezhet,ha nem tapasztalom meg.


Nektek van ilyen élményetek?


36hkm



2023. márc. 9. 21:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%
Leszolod,hogy “nagyon okos” anyuka es te ugyanazt leirtad kb amit o!? Lattam azt a kerdest. Ne haragudj,de sztem ne kerdeseket irjatok ki,privat uzenetekben beszeljetek meg,hogy kinek megy jobban a kapcsolodas. 😃😃😅 Bokdostem a babam,mert pl nem ugy mozgott,ahogy szokott es beparaztam,de ha teged bokdosnek te is jelzel valamit! Mindenki mashogy veszi fel a “kapcsolatot” a pocaklakojaval,de olyan dolgokat irnak tobben,hogy az ember szo szerint kiakad.
2023. márc. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!