Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba projekt alatt allergia...

Baba projekt alatt allergia gyógyszer?

Figyelt kérdés

Cetirizin hexal 10 mg tablettát ihatok? Próbálkozunk a babával. És most kijottek az allergiás tüneteim.

Ihatok ebből a tablettabol?

A betegtajekoztato mem írja.



2023. márc. 17. 10:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Mert körmös vagyok.

És eddig még csak egyszer jött elő.

Ez a második alkalom.

2023. márc. 17. 12:20
 12/20 anonim ***** válasza:
Igy mar ertheto.
2023. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#5 Nem mindenkinek csak “kellemetlen”. Én amúgy jól vagyok, ha szedek allergia elleni szert (vény nélkülit is). Egyik nyáron viszont bedőltem ennek a “kellemetlen, de kibírom dumának”, egy évig olyan diétán voltam, hogy szó szerint semmit nem tudtam enni, ami keresztallergiát okozó zöldség (csak salátát ettem zöldségnek, mert minden mástól olyan hasmenésem volt, hogy az ebéd végéig nem jutottam el és folyékonyan távozott, azóta se ehetek tejet meg glutént, meg olajos magvakat). Szóval ilyen kijelentéseket légyszí csak akkor tegyél, ha biztos vagy benne, hogy nem okozol vele bajt.
2023. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 babyboom567 ***** válasza:

El kell hogy szomorítsalak, de kezd új munkát/szakmát keresni.

A rokonom kozmetikus volt,ő is próbálkozott kezelgetni magát,váltogatni a kozmetikumokat amiket használt, de 2 év alatt nagyon durván leromlott(állandósult) az allergiája,abba kellett hagynia a kozmetikusságot(pedig az álom munkája volt),és csak valami immunterápiával tudták viszonylag élhetővé tenni a életét.


Nem vagy terhes, bármit bevehetsz.

2023. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

3 évig jártam kormoshoz . Semmi bajom nem volt.

Ez hogy lehet?

2023. márc. 17. 12:56
 16/20 anonim ***** válasza:

Ugy, hogy az allergia ugy alakul ki, hogy valaki tartosan talalkozik valamivel, es a szervezet ellene fordul.

Erre a gyogyszer semmit nem fog erni.


En 39 evesen lettem allergias a tejre. Durvan. Elotte semmi bajom nem volt.

2023. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Így van, a rendszeres kitettség szükséges az allergia kialakulásához, ha hajlamod van.

Egyszer-egyszer bírtad, de ha ez a szakmád, az úgy látszik már sok.


Egyébként cetirizint és talán loratedint lehet szedni, ha szükséges. Ezek nagyon alacsony kockázatúak. Az e-lactancia nevű honlapon érdemes mindig leellenőrizni a hatóanyagot (keress rá, könnyen érthető színkódokat használnak).


Amúgy az orvosok nem szoktak képben lenni, jobb, ha te nézed meg.

2023. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Édes jó istenem ezek a válaszok. Hat hétig nem vagy összeköttetésben a babával, meg ellenőrizd a terhességre(!!!) gyakorolt hatás a szoptatásról(!!!) szóló oldalon. És az orvosok nincsenek képben...


Ez meg a kisebbik gond, de halál komolyan veszi valaki az itteni tanácsokat.

2023. márc. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#17 vagyok, és tényleg benéztem, úgy emlékeztem, hogy a e-lactancia leírja a terhességre vonatkozó infókat is. De nem. Van másik, hasonló honlap, ami terhességre (is) vonatkozik, hasonló a struktúrája, de most nem találom.
2023. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18: pont ezt mondtam én is, erre lepontoztak...
2023. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!