Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+3 hetes kismama vagyok, kb...

16+3 hetes kismama vagyok, kb minden 2-3. reggel fejfájásra kelek, tapasztalt valaki más is ilyen gyakori fejfájást?

Figyelt kérdés
Folyadékot bőven iszom, a vérképem szinte tökéletesnek mondható. Fogalmam sincs érdemes e vele foglalkozni vagy majd “elmúlik”, mint az első trimeszteri rosszullétek is?!
2023. márc. 19. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mérd meg reggel a vérnyomásod lehet alacsony szoktál kávézni? De amugy elmúlhat.
2023. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, reggelente egyet iszom. Eddig inkább magasabb volt, de az első trimeszterrel az is elmúlt.
2023. márc. 19. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. és a 21. hét között minden egyes nap migrénem volt, és vérzett az orrom. Elmúlt magától, nem találtak semmilyen problémát. 🤷🏼‍♀️ Kegyetlen időszak volt. 2 hónapos a babám, a 21. hét óta talán 3x fájt a fejem, de annyira minimálisan, hogy gyógyszer sem kellett.
2023. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh, sajnálom. Kicsit azért most meg is nyugtattál, egyébként jelenleg covidos vagyok mint kiderült…most azért volt ennyire erős reggel. “Hurrá”!
2023. márc. 19. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!