Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori az, hogy az...

Mennyire gyakori az, hogy az első trimeszterben minden tünet, előjel nélkül történik vetélés? Vagy legtöbbször tud róla az ember (rosszullét, görcs, vérzés, stb.)?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég gyakori. A terhességek 5-10%-a végződik missed ab-al, ez kb a vetélések 20%-a.
2023. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 vetélésből 2 minden jel nélkül történt!azaz nem fejlödött vagy elhalt!mind a kettő műszeres befejezés lett nálam.
2023. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem félidős vetélésnél sem volt tünetem.
2023. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Egy ismerősöm volt, akinek volt vetélése, neki 5 is, de ő mind az ötször a genetikai uh-on tudta meg, hogy de hát ez a baba már 1-2 hete nem fejlődik. Nekem meg görcsöm, vérzésem volt, és azt mondták, hogy nem tudják, hogy mi okozza, a baba teljesen jól van. Az Utrogestan sem segített, úgyhogy nem is a progi hiány volt a baj. De jól elvan odabent azóta 16 hetesen.

Ne aggódj ezen előre, terhesség alatt tényleg minden jelenthet mindent.

2023. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 4-es válaszolóhoz. Első terhesség: minden előjel nélkül elhalt 8 hetesen. Második terhesség: banázások, vérzések, okot nem találtak, 40. héten egészséges kisfiút szültem.
2023. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!