Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes vetélés hogyan...

4-5 hetes vetélés hogyan zajlott nektek?

Figyelt kérdés

Enyhe menstruációs görcseim vannak, illetve gyenge pecsételő vérzésem. Kb tisztasági betét sem telik meg.


Jobban kellene vérezni, vagy függ attól, hogy hány hetes voltam?



2023. ápr. 7. 07:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Erős menzesz görcsök 1 napig, majd 1,5-2 hèt erősebb vérzés.
2023. ápr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ha én végig csak pecsételek az nem jelent jót?
2023. ápr. 7. 07:51
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Orvos lásson. Ha vetélés és marad vissza bármi, vérmérgezést kapsz.
2023. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Tegnap elott kezdodott. Mennyi ido mulva menjek dokihoz?

Kedden meg lesz 1 hcg vizsgalat, hogy csokken-e.

2023. ápr. 7. 08:11
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Én 4 hetesen mikor pecsételtem egyből elmentem az ügyeletre, kaptam verzescsillapitot és hemotrant, kivartuk a 6 hetet van-e fejlődés, addigra lett embrió és szívhang! Egyaltalan nem biztos hogy vetélés, de velemenyem szerint minél hamarabb érdemes orvoshoz fordulni és kezelni a problémát ami miatt pecsetelsz, mert kezeletlenül lehet belőle vetélés!
2023. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem el halt terhesseg 3 hétig jártam dokihoz eleinte nőtt a petezsak de semmi nem volt benne már 8 hetesnek kellett volna lennem de 5 hetesen el halt .De nekem már voltak jelei verezgettem enyhén és nagyon gorcsoltem doki szerint pogi hiány úgy hogy elejétől már szedette a cyclogest de a végén attól is meg indult 2 napig kevés verzes 3.nap meg ömlött a vér,nagyin nagy darabok jottek.kórházba kerültem

Kaptam oxitocint, verzes csillapító,egyből kevesebb lett 8 napig jött mint a menzesz 2 hét múlva kontroll minden rendben volt

Most meg próbálkozunk babával tegnap volt ovum

2023. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
5os vagyok, elirtam. Verzescsillapitot kaptam es utrogestant😄 a verzescsillapito volt a hemotran, de en jelenleg kulfoldon élek nem tudom Magyarországon forgalmazzák-e
2023. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ha csak verzes lenne talan nyugodt lennek, de gorccsel is jar. Doki is kimondta, hogy veteles
2023. ápr. 7. 08:51
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van, nekem görcs szerencsére nem volt. Sajnalom amin keresztulmesz, mindenesetre kívánom neked a legjobbat…
2023. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima mensivel ürült a 4hét 3 nap, a kémiai.
2023. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!