Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes vetélés hogyan...

4-5 hetes vetélés hogyan zajlott nektek?

Figyelt kérdés

Enyhe menstruációs görcseim vannak, illetve gyenge pecsételő vérzésem. Kb tisztasági betét sem telik meg.


Jobban kellene vérezni, vagy függ attól, hogy hány hetes voltam?



2023. ápr. 7. 07:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%
Méhen kívüli esetén lehet erős fájdalom
2023. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyre erősödő menstuációs görcseim voltak, bár én a görcs kifejezést nem szeretem, mert nekem inkább olyan feszülő, húzó érzés, mintha ki akarna szakadni a méhem lefelé, a hüvelyemen keresztül. Csüt délután kezdtem vérezgetni, péntek reggel megvizsgált az orvosom és írt fel progit, bár mondta, hogy ha nem progi hiány az oka, akkor ez nem fogja megakadályozni a vetélést. Azt mondta, ha elönt a vér vagy nagyon erős görcseim, elviselhetetlen fájdalmam van akkor menjek be a kórházba hétvégén, de ettől messze voltam. Azért fájdalmas volt (főleg lelkileg). 1,5-2 nap alatt zajlott le, olyan volt, mint egy durva menstruáció (nekem nem szokott ilyen fájdalmas lenni a normál mensim). A végén nem esett már jól ülni, állni, leginkább magzatpózban feküdtem, aztán ahogy egyre több vér ürült a nagyobb görcsöknél betérdeltem a kádba és folyattam a langyos vizet magamra az segített, és akkor távozott az embrió, ilyen kis körömnyi valami. :-( Utána már enyhültek a görcsök, csökkent a vérzés. Hétfőn mentem vissza a dokihoz, megállapította, hogy teljesen kiürült a terhesség, nincs szükség műtétre.
2023. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%
22-es vagyok: amikor 2 pozitív teszt után mentem a dokihoz akkor már 7-8 hetesnek kellett volna lennie az UM és a valószínűsíthető fogantatás alapján. Ehhez képest hüvelyi UH-n 5 hetes nagyságú embriót (vagy nem is tudom minek hívják ilyenkor) látott - akkor mondta a doki, hogy menjek haza pihenni, reménykedjünk benne, hogy csak késői peteérés miatt kisebb (vérvétel volt, a HCG eredmény megerősítette, hogy terhes vagyok), de 3 nappal később vérezni kezdtem, ezért hívott vissza és utána történt a vetélés.
2023. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Most jelenleg nem pecsételek, és görcs sincs. Nem értem.
2023. ápr. 7. 14:48
 25/28 anonim ***** válasza:
82%
Várakozáson kívül sajnos nem tudsz semmit tenni, kedden majd a hcg szint segít értemezni a helyzetet. :(
2023. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2023. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek kontrollra. Sokat véreztem. Sajnos elment, tegnap előtt már csak 25 volt a Hcg-m :(
2023. ápr. 13. 18:45
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom :(
2023. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!