Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes vetélés hogyan...

4-5 hetes vetélés hogyan zajlott nektek?

Figyelt kérdés

Enyhe menstruációs görcseim vannak, illetve gyenge pecsételő vérzésem. Kb tisztasági betét sem telik meg.


Jobban kellene vérezni, vagy függ attól, hogy hány hetes voltam?



2023. ápr. 7. 07:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 7 hetes vàrandóssàg simàn egy erősebb menstruàciò szerű vèrzèssel ürült. 10 hetesen elhalt, 11 hetesen pedig sok görccsel, aztàn ,,megszültem" egy vèrrögöt, meg a picit, ès akkor rögtön el is múltak a görcsök. Mèg 2 hètig enyhülő intenzitàssal vèreztem, görcs nèlkül. Egyik esetben sem kellett gyógyszer vagy műtèti befejezès.
2023. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

En pont azert aggodom most, mert enyhe a verzesem, es lehet igy nem urul ki?

(4 hetes lehetek orvos szerint)

2023. ápr. 7. 09:26
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
12# nekem is egyhe vont kezdetben. Két hétre rá pedig erős és ki is jött minden.
2023. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem ijedtel meg amikor erosodott?
2023. ápr. 7. 09:31
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

4-5 hetesen hogy tudta a doki kimondani pecsételő vérzésre, hogy vetélés?

Ilyen kis terhesség még uh-n sem feltétlenül látszik, pláne ha esetleg pár nappal később fogant.

Megáll az ész.

2023. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Ugy kezdodott, hogy 3 napja volt eloszor gorcs es pecsetelo verzes. Elmentem hozza.


Ugy szamoltam en "nagyokos", h kb 6 hetes vagyok. Nem latott semmit az UH-n, csak egy kis feketr pottyot, de az nem felel meg szerinte 6 hetes terhessegnek, tehat azt irta a lapra hogy terhesegre utalo jel nincs. Elkuldott hcg-re mert lehet mehenkivuli.


Mikor hazajottem atgondoltam jobban ezt a 6 hetesseget.

Es most segitsetek kerlek ti is.

Febr.22. utolso menstr.1.napja. ciklusaim 35 naposak. Kb.marc.15. Kornyeken lehetett a fogantatas.

Marcius 28.kellett volna megjonnie. Marc.29-en pozitivat teszteltem 2x is.


Felhivtam meg aznap este a dokit ahogy hazajottem tole, eloadtam a szamitasaimat.

Azt mondta mivel 35 napos a ciklusom ezert fiatalabb a terhesseg. O 28 nappal szamolt.


Tegnap is folytatodott egesz nap a gorcs es pecsetelo verzes. Este felhivtam a hcg eredmeny miatt.

Azt mondta ez a 186-os hcg szint nagyon korai terhessegnek felel meg. De mondom gorcsolok es pecsetelek. Azt mondta, hogy akkor veteles, kedden menjek ujabb hcg vizsgalatra..


Most jelenleg gorcs nincs, pecseteles van. Tegnap a derekam is nagyon fajt.


Velemenyek?

2023. ápr. 7. 10:38
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

13# azt nem írtam, hogy nekem már 8 hetes volt. 7 hetes lett volna menstruáció szerint mikor először dokihoz mentünk. Méret alapján viszont 5+4 volt csak, de volt szívhang. Később fogant. A 7. héten barnàzàs miatt mentem dokihoz, kaptam progeszteront. Nem volt semmi gond. Pont akkorát nőtt amennyit kellett. A 8.hèten már élénk piros vérzés volt de csak kétszer törlésnèl. Akkor már megijedtem, el is könyveltem, hogy ennek vége. De volt szívhang és nem látta a doki, hogy honnan jön a vér. Azt mondta a baba jól van, szedjek több progeszteront. Persze nem biztos, hogy az a baj, de ártani nem árt. Utána többször volt vérzés de mindig csak egy kevés a papíron. Azt mondta a doktornő, hogy amíg nem erősödik és nincs görcsölès addig ne aggódjak és hogy két hét múlva azért jöjjek vissza. Pont az időpontom előtti nap kezdtem erősebben vérezni, nem múlt el másnapra sem és enyhèn görcsölt is a hasam. Egy kicsit reménykedtem, hogy csak hematóma vagy ilyesmi, de felkészültem lélekben, hogy ez tényleg ennnyi volt. Ott volt még de nem volt szívhang és ugyanakkora volt mint legutóbb. Valamikor a 8. hèten állt le a fejlődésben. Azt mondta a doktornő, hogy vagy a műtétet választom, vagy a természetre bízzuk. Nem sok időm volt átgondolni, mert még aznap este kijött magától borzalmas görcsök kíséretében.


Egyébként egyetértek a 15-össel. 29-33 napos ciklusaim vannak általában. Mikor mi 7 hetesnek gondoltuk, még csak 5+4 volt.

2023. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem remenykedem, inkabb mar csak abban, hogy rendeswn tisztuljak ki, ne kelljen művi beavatkozás
2023. ápr. 7. 12:14
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért kér hcgt megint, hogy lássa hogy alakul. Ha 2 naponta duplázódik akkor elvileg élő terhesség, ha nő a szint de nem megfelelő ütembe akkor jó eséllyel méhen kívüli, ha pedig csökken akkor vetélés. Sajnos amég annak nincs meg az eredménye maximum találgatni lehet. Kitartás!
2023. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Ha mehen kivuli lenne, annak milyen tunete lenne pluszban?

Jelenleg friss, elenk piros ver tavozik.

2023. ápr. 7. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!