Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama vagyok. A...

Gabriella2011 kérdése:

5 hetes kismama vagyok. A progeszteron szintem 56 nmol/l. Szerintetek kell pótlás?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 22:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Annyira örülök! Ugye azóta is minden rendben?
febr. 5. 20:26
 12/22 anonim ***** válasza:

Csak remélni tudom, mert az elején sajnos, állandó vendég voltam az ügyeleten, így szinte minden héten láttuk. Vele minden rendben volt. Most viszont már 3 hete nem volt szükség orvosra, így agyon parázom magam, hogy minden rendben van-e. Semmi tünetem, igaz, nem is nagyon volt. Zavar, hogy túl jól vagyok🤣 Még 1 hetet ki kell bírnom a genetikaiig☹️

#10

febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, írj majd mindenképpen. Nagyon szurkolok nektek.
febr. 6. 22:40
 14/22 anonim ***** válasza:

Na, nem bírtam ki, megnézettem ma. Köszöni szépen, remekül van.😁 Megnyugodtam, az 1.trimeszteri para letudva. Már csak azon fogok aggódni, hogy a genetikai uh.és a teszt is jó legyen.

#12

febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy nem birtad ki :) Jelentkezz mindenképpen! Nagyon szorítok!
febr. 14. 00:31
 16/22 anonim ***** válasza:

#15! Voltam genetikain. A gyerek tökéletes, csak az anyja selejtes😂 Már lett egy miómám is, a lepény pedig fedi a méhszájat☹️ Továbbra se tudok így teljesen megnyugodni.

#14

febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Már a 2. genetikain is voltam. Gyerekkel továbbra is minden tökéletes és már a méhlepényem jó helyen van😁

Annyi, hogy nem lesz kire adni a cuki, rózsaszín ruhácskákat, mert a legnagyobb döbbentemre kisfiam lesz🩵De ez legyen a legnagyobb probléma!

#16

ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Annyira örülök! Gratulálok!
ápr. 20. 23:43
 19/22 A kérdező kommentje:
Azóta is sokat gondolok rátok. Ugye minden rendben van?
máj. 13. 11:05
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, remélem. Ma már 26 hetes vagyok. Pár napja voltam dokinál. Teljesen zárt vagyok, a lepény hibátlan, 4-5 centire a méhszájtól. A cukrom sajna határeset, erre mondjuk számítottam. Elküldtek diabetikushoz, majd visszafogom magam és remélem, nem lesz gond.

A babának irreálisan hosszú combcsontot írt, de szerintem elírás, mert nem mondott róla semmit. Pár hét múlva megyek babamozira, legkésőbb ott kiderül.

Ugye, nálatok is minden rendben? Már jó nagy lehet a kislányod 😁

máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!