Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama vagyok. A...

Gabriella2011 kérdése:

5 hetes kismama vagyok. A progeszteron szintem 56 nmol/l. Szerintetek kell pótlás?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 22:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Már 5 hónapos nagy lány :)minden rendben. A babamozit annyira szerettük mi is. Olyan jó volt látni. Én amúgy is IR-es vagyok, tudom milyen rossz a diéta. A facebookon van terhességi cukorbetegség csoport,sok segítséget kapsz ott is. Szurkolok nektek, hogy minden rendben legyen.
máj. 14. 21:29
 22/26 anonim ***** válasza:

#21! Én régen nem akartam menni. Pontosabban csak úgy, hogy nem nézek oda, csak elrakom emlékbe 😂Kicsit se néznének hülyének. Nem akartam előre tudni, hogy fog kinézni. De aztán voltam tesómen és már tudom, hogy egyáltalán nem olyan az unokahúgom, szóval ettől nem kell félnem.

Nekem is úgy volt, hogy lehet, IR van, még a terhesség előtt. Szóval, amíg eljutottam endokrinológushoz(ami kb.fél év volt), kicsit utána jártam és csináltam a 160g diétát. Pontosabban majdnem. Inkább úgy mondanám, az addigi szénhidrátom csökkentettem úgy 600-ról 300alá🤣 Nagyjából tudom, mit kéne, de kb.betarthatatlan nekem. Már ott kezdem, hogy nagy bögre tejeskávé nélkül el se indul a nap. Na, meg az első étkezés idején én aludni szoktam 😂Persze, most a gyerek miatt komolyabban fogom venni. Elkezdtem már kicsit visszafogni magam, de majd a dietetikus elirányít, ha megyek. Nem lett olyan szörnyű, őszintén, rosszabbra számítottam. 7,2. Nem vagyok fent Facebookon, szóval az nem játszik, pedig sokan mondják, hogy jó.

máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Arra figyelj h ha kórházba be kell feküdni terhelés miatt, akkor vigyél saját kaját, mert amit ott kapsz az sajnos nem diéta kompatibilis. 160 grammosat csinálom én is kisebb csalásokkal hahaha, a kávét megértem, én is így iszom.Mikorra vagy kiirva? Ugye azóta is minden rendben?
jún. 7. 09:32
 24/26 anonim ***** válasza:

Igen, eddig rendben. Voltunk babamozin. Nem volt valami együttműködő, mert először aludt, aztán nagy nehezen felébresztettük, akkor meg a fütyijével játszott🤦🏽‍♀️A doki nagyon jól szórakozott 😂

Felhívtam a diabetológust, azt mondta, ne menjek be. Ő 7,8-ig nem foglalkozik vele. Annyi, hogy a korom miatt 32.héten újra kell mérni, hogy romlott-e.

Aug.20.körül.

jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Írj majd mindenképpen. Annyira szurkolok nektek, hogy minden rendben legyen. A babamozi pedig...legalább biztos, hogy fiú :)
tegnap 00:52
 26/26 anonim ***** válasza:

#25! Köszi az érdeklődést. Ma voltunk 3.trimeszterin. Kicsit nagyobb a feje, dehát kell a hely a sok agyának 😂 Legalábbis a doki a fejére fogta, hogy 1héttel nagyobb a kelleténél, de megnéztem és a haskörfogat kivételével minden nagyobb kicsit.

Lehet, hogy császár lesz, mert harántból befordult...farosba🤦🏽‍♀️ Már a babamozin is úgy volt és azóta is. Szerintem ő azt hiszi, már megtette, amit kell, jól van így.(Megjegyzem, nekem sokkal kényelmesebb volt keresztben, ha már úgyse a megfelelő irány, de őt nem nagyon érdekli 🤷🏼‍♀️)

Voltam szülésfelkészítőn is. Hát, nem jött meg a kedvem, viszont elment🤣Mindegy, mostmár késő bánat, így vagy úgy, de ki fog jönni a kis drágám 🩵

tegnap 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!