Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki terhesség 8+...

Van valaki terhesség 8+ hetében, aki szívesen megosztaná velem hogy van?

Figyelt kérdés
8+ 3 napos terhes vagyok és 4 napja abba maradt a hányás, előtte reggel este hánytam. Ma picit megfazva keltem és a szagokat sem érzem úgy.. Mellfajdalmon maradt már csak. Kicsit kétségbe vagyok esve emiatt. Plusz a farokcsontom fáj mostanában. Jövőhéten pénteken megyek vissza az orvoshoz, a héten szabin van, ezért is nem hívtam fel ezekmiatt.
2023. ápr. 14. 08:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
17%
Mi a kérdés? Ez valami matekfeladvány lesz itt a közoktatás-tanfolyamok topicban? Tehát ki kell számolni, hogy a 8 hónap + 3 nap az mennyi nap? vagy mi?
2023. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Én nem értem hogy lehet mindig ennyire elnézni a témakört...
2023. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 8+2 napnál járok.

Egyáltalán nem hánytam még, csak enyhe hányingerem van szinte folyamatosan.

A mellfájdalmon is enyhült, de én nem parázok ezeken, úgyse tudok semmit csinálni, várom mi lesz.


Én csak 2 hét múlva megyek vissza az orvoshoz, arra is csak azért hívott vissza, mert nehezen jött baba, többféle betegségem is van, amik miatt alapból veszélyeztett vagyok.


Rohadt hosszú a terhesség, úgyhogy szerintem meg kell tanulni kicsit a helyén kezelni a félelmeket.

Ha idáig eljutottunk, már 96%, hogy 7 hónap múlva egészséges babánk születik, erre kell koncentrálni. Egy hónap múlva ez már 99% lesz :)

2023. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 7+6 napos vagyok.

Nekem húsvét 2 napján az émelygés, hányinger elmúlt, energikus voltam, furcsálltam is. Hát az visszajött, még rosszabb mint előtte, reggeltől estig tart, étvágyam sincs… mondjuk szerencsére nem hánytam.

A mellérzékenység meg elmúlt 2 hete, vannak napok mikor picit érzékeny, van hogy egyáltalán nem az. A 4. héten kegyetlenül fájt.

Ha a megfázás miatt aggódsz, minden rendben lesz. Én 4. héten átestem covidon, a babának szerencsére nem lett baja. Csak ha a láz eléri a 38at mindenképp csillapítani kell feljebb ne menjen.

Gratulálok neked, boldog babavárást!🤗

2023. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő, köszönöm nektek! Mivel nincs kismama az ismerőseim között, akiknek van gyereke meg már nem emlékeznek hogy volt... Ezért tettem fel a kérdést, hogy legyen kihez hasonlítanom magam. Nehezen jött nekünk is össze és első baba, ezért nem tudom, hogy mire hogyan kellene figyelnem.. Még annyi kérdés, hogy ki szedtek baba vitamin mellé magneb6ot? Én eddig nem mertem de valahol olvastam, hogy van aki 3x1et is bevesz.



Első.. Látod valakik mégis értette, hogy mi a célom a kiirassal. Attól függetlenül hogy ott van a kérdőjel a mondat végén 🙂

Nem figyeltem hova írom de ez legyen a legnagyobb problémád a mai napon.

2023. ápr. 14. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Nekem az orvos Velfemet ajánlott (magnezium+B6) 2x1-et,de én a Trimeszter prémium mellé csak napi 1-et veszek be belőle reggel, meg 4000 NE D vitamint szedek. Este pedig trimeszter+magnéziumot.

2023. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen én szedek magneb6-t 3x1et. Addig szurkált a hasam, azóta nem☺️
2023. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én amikor megkerdeztem az orvosomat, azt mondta, hogy a femibion 1 mellé nem kell szednem semmit csak D vitaminbol 5000 egységet, mert D vitamin hiányom van, de csak 2000 szedek mert afölött megy a hasam. Akkor ezután én is szedek magneb6ot, jövőheten pedig mondom az orvosnak. Köszönöm a segítségeteket! :) boldog babavárást, minden jót nektek!
2023. ápr. 14. 12:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 8+0 napos vagyok, viszont eddig nagyon szerencsésnek mondhatom magam, mert szinte semmilyen tünetem nincs a mell érzékenységén kívül, nem is volt. Néha érzem a pocakom, mintha feszülne bent, de nem vészes. Valamelyik nap tornáztam itthon, és utána fájt nekem is a csípőm környéke, de azóta pihenek, és el is múlt. A megfázás miatt ne aggódj szerintem, sokan átesnek ezen várandósan is, és ez semmi gondot nem okoz a babánál, csak lehetőleg ne szedj gyógyszereket, csak vitaminokat + teázz.
2023. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mikor pozitív lett a tesztem éppen influenzás voltam, gyógyszert nem szedtem és kitartott 3 hétig a betegség. Nekem is fáj egyébként egy pontban a derekam és egészen a farokcsontomig érzem, lehet azért van mert sokat ülök.. Ez elég zavaró.

Nekem nagyon fura hogy nincs hányingerem, a teszt után 3 hétig szünet nélkül napi 2x-3x hánytam.. Már teljesen ki voltam, most meg nem mondom, hogy hiányzik, de akkor legalább éreztem hogy terhes vagyok 😃

2023. ápr. 14. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!