Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki terhesség 8+...

Van valaki terhesség 8+ hetében, aki szívesen megosztaná velem hogy van?

Figyelt kérdés
8+ 3 napos terhes vagyok és 4 napja abba maradt a hányás, előtte reggel este hánytam. Ma picit megfazva keltem és a szagokat sem érzem úgy.. Mellfajdalmon maradt már csak. Kicsit kétségbe vagyok esve emiatt. Plusz a farokcsontom fáj mostanában. Jövőhéten pénteken megyek vissza az orvoshoz, a héten szabin van, ezért is nem hívtam fel ezekmiatt.
2023. ápr. 14. 08:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 7+5 vagyok, kb két hete eléggé étvágytalan lettem, semmit nem kívánok, enyhén émelygek, de a brutál rosszullét eddig elkerült, gond nélkül dolgozom. Szörnyen fáradt vagyok még.

Egy kis takonykórt most én is összeszedtem, de teázok, egyre jobban vagyok.

Én csak az eddigi vitaminjaimat szedem, Biotech multit szedtem mindig is, illetve 8000 D vitamint, magne-B6ot pluszban, C vitamint.

10+3 idősen megyek legközelebb orvoshoz, remélem minden rendben lesz. :)

Jó olvasni, hogy körülbelül hasonlóan éreznek más hasonló korú kismamák is. Jó egészséget nektek is!

2023. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezért írtam ki, engem is meg nyugtat olvasni más tapasztalatait. Nálam tegnap este egy bbq hamburgertől vissza jött a hányás, ami ma is tartott reggel, este 😕 remélem holnapra elmulik mert én a múlt hetet leszamitva folyamatosan hanyingerrel dolgoztam es nagyon leszívott.. Én 9+4 naposan megyek jövőhéten orvoshoz. Jó egészséget neked is! 🙂
2023. ápr. 15. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!