Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet söpörni...

Terhesség alatt lehet söpörni és felmosni? Első trimeszter?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2023. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert mindenen aggódok :) nehogy megeröltessem magam. 11 hétben vagyok
2023. ápr. 18. 12:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a megerőltetéshez sokkal több kell.

Figyi, gondolj arra, hogy megszületnek kis korkülönbséggel a 2. és 3. gyerekek is.

Ott pedig tényleg nem csak a söprés van, amikor mozognia kell a kismamákat.

Sok kismamának van már 10-12 kilós totyogója, akit még aktívan kell cipelni.

Én is első babás vagyok (1 éves), én mindig a többgyerekesekre gondolok, ha ilyen kérdés felmerül bennem (pl. a harmadik gyereknél már nem fertőtlenítenek mindent, ami leesik a földre, mégsem halnak sorban a többedik testvérek 😁)

2023. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy lehet, terhesség alatt mocsokban kell élni! A 2,5 évesemnek is megmondtam, ha nem akar éhen halni akkor ott a hűtő , szolgálja ki magát! Azóta a kanapén fekszem, nehogy megerőltessem magam.

Te hallod magad?! Szerinted megáll az élet terhesen. Ha minden rendben van, ugyanazt az életet lehet tovább élni, dolgozni, sportolni....🤦🏼‍♀️

2023. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne tudd meg, miket csináltam, amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Felülések súllyal, meg nem túl baba-barát edzések. Cipekedések, meg volt minden. De mát egy éves elmúlt a kiskrapek, köszöni, jól van!

Ha egy söpréstől elvetélsz, akkor az nem a söprés miatt van, hanem valami gond vagy rendellenesség. Egy egészséges terhességnek ennyi nem kéne, hogy megártson. Persze ne hajszold túl magad, de nem kell minden marhaságon aggódni. Így hosszú lesz…

2023. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet.

Aztán megesz a kosz a gyerekkel együtt.

2023. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
6 tagú a családunk. És várandós vagyok én is. Pihenek annyit, amennyi jut, de nem erről szól az életem terhesen... Még éjszaka sem.
2023. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Már hogy lehetne? A sepregetéstől seprővénája lesz a gyereknek, a felmosástól meg vízfejű lesz szegény.

Nem ártana, ha kérnél egy kis felvilágosítást a terhességről valamelyik felnőtt rokonodtól.

2023. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Az jusson még eszedbe, hogy régen, amikor még nem volt rendes abortusz, nagyon veszélyes dolgokat kellett enniük, inniuk, tenniük a nőknek ha azt akarták, hogy elmenjen a magzat és a legtöbbször ez nem is sikerült.

Hiába csináltak olyan dolgokat, amiktől egyesek elvetélnek.

Ha nincs panaszod vagy előzményed, akkor ne aggódj, éld az életed, csak a tényleg kerülendő dolgokat hagyd ki :)

2023. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Októberben fogant a gyermek. Mi fával fűtünk. A férjem sok mindent megcsinált, de gyújtóst, aprófát például simán hasogattam.
2023. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!