Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Lehetek terhes fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szedem minden nap a fogamzásgátlót. Mindig ugyan abban az időben. De 4 napja késik a menstruációm és mindig fájni szokott a méhem menstruáció előtt, és még nem fáj. Mellem elkezdett fájni pár napja és kicsit megduzzadt, de sokat eszek mostanában szóval ez attól is lehet. Utolsó menstruációm március 23-án kezdődőtt. És a ciklusom 23-24 naposak szoktak lenni. Terhességi teszt negatív. Volt valaki ilyen helyzetbe? A tabletta miatt soha nem késett a menstruációm és már 1 éve szedem.

2023. ápr. 19. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De a vérzés első napjától a kövi vérzés első napjáig tart egy ciklus 🤣
2023. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

oh, wait, igazad van, az extra két nap felett valamiért átsiklottam :'D bocs

de a válaszom többi részéhez tartom magam (hogy lehet terhes, teszteljen, aztán menjen orvoshoz), mert az ciklushossztól függetlenül igaz.

2023. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10!

Ember.

Megjön pénteken... utana legközelebb 4 hét múlva pénteken. Az nem 28 nap?!

2023. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tabletta mellett nincs menstruáció és igen, teherbe lehet esni.

Milyen gyógyszert szedsz kérdező?

2023. ápr. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Azt írtam, amit a környezetemben tapasztaltam és a kérdésre válaszoltam.
2023. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!