Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjed mennyit segített...

A férjed mennyit segített terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Olyanoknak szól főleg a kérdés ahol már van egy vagy két gyerek.

2023. ápr. 21. 15:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
*napjaik és nem napjaink. 🙂
2023. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem relatív segít sokat ,de a gyerekkel nem annyira...sőt nekem is jólenne ahogy te írtad..
2023. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
#8 Gondolom lesz bébiszitterünk is. Most azt néztem, hogy a szitter órabére 4000 forint körül van, a takarítónő 3000 forint körül, kettőjük órabére az én nettó órabérem, szóval belefér. Ráadásul a takarítónő nem lesz ott folyamatosan.
2023. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%
Nekem mindenben segít. Első babánkat várjuk májusra. Hétköznap én főzök, hétvégén ő, takarítást fele-fele oldjuk meg. Továbbá segít a cipőm felvenni, elkisér sétálni hogy ne menjek egyedül és még hasonló apróságok. Ő éjjel dolgozik, délelőtt alszik egy hosszabbat és még délután vagy estefelé is egy rövidebbet.
2023. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Szerintem az, hogy másoknál hogy van/volt, egyáltalán nem befolyásolja a Te helyzetedet. A férjeddel kellene erről beszélgetned, ha szükségét érzed.

2023. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

10!

Ezt cáfolnám


Elég keveset volt itthon férjem, mikor a nagyobbik kicsi volt.

2.5évig annyit látták egymást, hogy kb este 1óra hosszát, szombat délután és vasárnap.

Kettesben elötte sosem voltak.

Ennek ellenére én 1 hetet kórházban voltam, ők meg ketten itthon.

Profik voltak. Egyáltalan nem volt 1 nehéz napjuk sem.

2023. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

Májusban szülök első babát. Férjem hétvégén van itthon munkája miatt most. Mindent egyedül viszek igazából költözésben vagyunk, már ő intéz mindent. Én igyekszem pihenni most már mert nem bírom, nekem segít ha megkérem.


Beszélj vele a férfiaknak néha az kell hogy szeme elé tedd és mond ki neki mit akarsz nem találják ki maguktól sokszor.

2023. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
39%

16-os elhiszem, hogy a te férjed profin megoldotta a dolgot.

Viszont nekem az jött le a kérdező 4-es válaszából, hogy apuka nem olyan mint a te férjed.


Kérdező, szóból ért az ember (legalábbis a legtöbb). Mondd meg neki, hogy foglalkozzon a gyerekkel mert neked dolgod van, vagy pihennél.

2023. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Látom a "jó" férjek feleségei le vannak pontozva, bocs csak válaszoltam a kérdésre. És nyugodtan pontozzatok le, ő attól még ugyanúgy segít és támogat.
2023. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%

Mindenben segített. 2 év van a gyerekek közt így én még gyeden voltam a naggyal amikor terhes voltam a kicsivel. Mivel az első terhesség is problémás volt, így a másodiknál kicsit próbáltuk megelőzni a bajt és kíméletesen éltem.


Nappal/délelőtt én voltam otthon a gyerekkel, de délután általában főleg ő foglalkozott vele, akkor pihentem.


A főzést takarítást együtt csináltuk. (mondjuk főzni inkább én főztem, mert a férjem annyira nem tud, de cserébe ő mosogatott, intézte a lakás takarítását meg a macskát almozta meg etette)


Hétvégén általában együtt voltunk.


Altatast felváltva csináltuk és ez azóta is így van (4 éves a kicsi)


Van pár dolog amit kizárólag én csináltam de nem ez volt a jellemző.

2023. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!