Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hét körüli kismamák! Ki...

20 hét körüli kismamák! Ki hogy érzi magát? Mennyire aktív a baba?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 22 hetes, a babám változóan aktív, van hogy alig érzem mozogni, máskor hatalmasakat rúg vagy feszíti magát. Ti hogy vagytok? Tudtok aludni? 😊

2023. ápr. 24. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont ma lettem 20 hetes, de alig érzem még mozogni. Pedig hátsó fali a lepény, a lányom ilyenkor már pörgött forgott ezerrel. Hátha a kisfiam egy nyugisabb baba lesz. :D Nagyon élvezem most a terhességet, már nem vagyok rosszul, még nem fáj semmim. Aludni nem nagyon tudok, de leginkább a lányom miatt, épp szeparációs szorongása van és 3-4x kel éjjel. Neked első baba? Babacuccokat már kezdtél venni? :)
2023. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az alvás nekem sem az igazi, pedig most még nem kényelmetlen a pocak, valami mégis ébren tart 😅 Még nem vásároltam, rengeteg ruhát kapok rokonoktól, barátnőktől. Kiságy, babakocsi, szinte minden van úgyhogy szerencsés helyzetben vagyok :)

Kitartást és jó babavárást! 😊

2023. ápr. 24. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 2. baba lesz, 21.hétben vagyok. Kb 1 hónapja kezdtem érezni, és kb 2 hete a napirendjét is tudom/érzem (mikor alszik, mikor kel fel). Nagyon aktív baba. Az első gyermekemmel még csak ilyen 20.hét körül kezdtem bármit is érezni.
2023. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19. hétben vagyok, kb két hete érzem mozogni és az utóbbi pár napban nagyon sokat érzem mozogni, elég aktív baba már most, kiváncsi vagyok mi lesz később.
2023. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!