Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S,O,S! 12 hetesen vérzés?

S,O,S! 12 hetesen vérzés?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Éjjel tegnap volt egy kis halvány piros vérzés. Elmentem a dokihoz. Nem látott semmit a baba jól volt. Most viszont nagyobb mennyiségű vér volt... mi lehet ez ha ma nem látott a doki semmit?

2023. ápr. 25. 00:39
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
94%

Menj ugyeletre. A verzes ilyenkor nem jatek.


En is tobbszor verezgettem a 15.hetig. De en szedtem utrogestant. Utana mondtak meg,hogy majdnem levalt a mehlepeny.

2023. ápr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet.
2023. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Hazajött a férjem munkából. Behozott ügyeletre. Hüvelyi uh csinált. Azt mondta jó szívhang élénk mozgás. Amikor követte az uh mutatta nincs rajta vér. Érdekes amikor utána elmentem pisilni meg előtte is nekem volt a wc papíron. Mást nem talált. Akkor nem értem most mi van. Nappal a saját dokim se talált semmit
2023. ápr. 25. 02:18
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak egy ér megpattant a hüvelyben.

Ha nem találtak semmit, akkor szerintem egyelőre csak pihenj de jelezd a saját orvosodnak hogy ügyeletre mentél mert erősebben vereztel mint amikor ő látott téged

2023. ápr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Még mindig vérzek pedig😢
2023. ápr. 25. 06:29
 6/58 anonim ***** válasza:
100%

De mennyire verzel?nem irtal fel valami gyogyszert??


Elso vagyok. En a masodik terhessegemkor is vereztem de mindig csak akkor amikor nagy wcztem. Szoval ott gondolom az er pattant el mindig az erolkodestol.

2023. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy?
2023. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt 9.héten 25.héten 32.héten szóval gondolhatod.

Oka: megpattant az ér a hüvelyben. Jóval vérbővebb ilyenkor ott lent az ember ezt a nőgyógyászom mondta, főleg ha élénk piros a vér, ami nem jár görcsökkel az hüvelyből jön sokszor.

Nekem még orrvérzésem is volt :(

Ha jól van a magzat ne izgulj, de azért pihenj picit. Tipp: guggoló helyzeteket kerüld el, nekem az okozta mindig a bajt.

2023. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Most megyek a nődokimhoz. Azt mondta azonnal menjek azért felhívtam
2023. ápr. 25. 10:15
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

8# Nekem is volt így később vérzés,orrvérzés is. De így a 25. héttől többször előfordult,hogy a fehérneműn volt vérpötty,vagy a wc papíron törlés után vércsík,rendesen megvoltam ijedve,mindig megnézett a dokim és konkrétan soha nem talált semmit. 1x pont az esedékes ultrahang előtti wc-zésnél volt egy jó nagy vércsík(se előtte,se utána akkora nem volt),na akkor megijedtem nagyon,de akkor se talált semmi okot. Az is érdekes volt,hogy a fehérneműn/tisztaságin volt vérfolt,törlésnél meg 0,megvizsgált és semmi,mindig minden oké volt. Sose derült ki különben mitől volt,biztos elpattant egy ér valahol,de minden alkalommal aggódtam,ez végigkísért engem amúgy a végéig,hogy időközönként így volt egy-egy pötty vér(dokim szerint végbélből jött és aranyér belülről,de nem tudom). Sokaknál olvasom,hogy van vérzés,jól tetted,hogy megnézetted/megnézeted.


Kérdező,kitartást! Mesélj majd mit mondott,pihenj sokat. Az jó,ha rendbe volt eddig a babával minden. Gyógyszert nem írtak fel?

2023. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!