Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S,O,S! 12 hetesen vérzés?

S,O,S! 12 hetesen vérzés?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Éjjel tegnap volt egy kis halvány piros vérzés. Elmentem a dokihoz. Nem látott semmit a baba jól volt. Most viszont nagyobb mennyiségű vér volt... mi lehet ez ha ma nem látott a doki semmit?

2023. ápr. 25. 00:39
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kérdező??
2023. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Olyan erős vérzés azóta nem volt. Egyre kevesebb van🙏🏻 bízom benne hogy tényleg csak egy ér pattant el. Holnap megyek az első genetikaira. Remélem minden rendben lesz🙏🏻🤞Ott is rákérdezek azért. Nem fáj semmim, vagyis a derekam ha valamit kell csinálnom. Hát lehet a kis kirándulás tett be. Régen sétáltam ekkorát. pihenek,Köszönöm 😊
2023. ápr. 26. 13:48
 23/58 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz 😊 ne aggódj.

Ha bármi lenne (ne legyen úgy🙏) ajánlom a Panoráma v. Nifty tesztek vmelyikét-nekem ezt javasolta a dokim, mert ezek megbízhatóak- ugyan húzós áron mennek, de ha anyagilag megtehetitek inkább ezek. Ilyen magzatvíz mintavételbe ne egyezz bele inkább.

2023. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
Most megint volt nagyobb vér. Mi lehet ez megőrülök holnapig😭
2023. ápr. 26. 18:09
 25/58 anonim ***** válasza:

A progi kúpot teljesen elhagytad?

Én most vagyok 13. hétben és én szájon át szedhetőt kapok napi 3x1. Nekem azt mondta a doki, hogy ha egyből elhagynám az vérzést okozhatna ezért fokozatosan szokták csökkenteni.Én majd kövi héten kérdezek rá, hogy ez most hogy legyen, mert nekem 5-8. hétig volt rózsaszinezésem a 7. hétben minden nap.


A kúpnál nem lehet ugyanez, hogy azt sem szabad egyből elhagyni?


Amúgy én még szedek rutascorbint és magneb6-ot az elejétől kezdve napi 3x1 mindkettőből.

2023. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
Hétfő reggel használtam utoljára. Tegnap mennem mertem véres hüvelybe feltenni. Feltehetem? Mert a betegtájekoztatón az van hogy nem lehet. De akkor még használtam a kúpot amikor kezdődött. Csak hétfőn azt mondta a doki hagyjam el. De egyébként nem szabadna hírtelen én is úgy tudom. Szedek én is rutascorbint és magnerotot. Ez azért volt élénk piros és sötétebb piros nagyobb mennyiségben is nem csak egy két pötty.
2023. ápr. 26. 19:18
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudom...remélem nem lesz semmi baj sem veled sem a babával! :( Sajnos akkor ki kell bírni holnapig...
2023. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
Most feltettem lesz ami lesz😔
2023. ápr. 26. 19:58
 29/58 anonim ***** válasza:
Hematóma nem lehet?
2023. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
Nézte azt is azt sem látta. Többször is szét nézett és semmit nem látott.😔 Nagyon bízok benne hogy holnap genetikain többet látni, remélem jól lesz a baba még 😪
2023. ápr. 26. 20:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!