Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S,O,S! 12 hetesen vérzés?

S,O,S! 12 hetesen vérzés?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Éjjel tegnap volt egy kis halvány piros vérzés. Elmentem a dokihoz. Nem látott semmit a baba jól volt. Most viszont nagyobb mennyiségű vér volt... mi lehet ez ha ma nem látott a doki semmit?

2023. ápr. 25. 00:39
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Megnézte a méhlepényt. Hátsó falon tapad és jól. Tehát jó helyen van. A méhem is rendben. Semmit nem látott. Azt mondta lehet a méhszáj alatt a hüvely. De az is zárt jó a méret. Eddig használtam progreszteron kúpot 3 hónapig az is lehet hogy jobban kimart. De eléggé élénk pirosas volt. a baba nincs veszélyben. Jól fejlődik a szívhang is tökéletes. Az a tapasztalata hogy a 18. Hétig előfordul ilyen is hogy semmi nyoma honnan jön a vér.


Konkrét választ nem kaptam mert nem lát semmit. Holnap után megyek genetikaira.


Azt mondta ha nagy görcs van akkor ijedjek meg. És ha nagyobb alvadt vér darabok.

2023. ápr. 25. 14:11
 12/58 A kérdező kommentje:
Hát most plusz nospával egészített ki. Egyébként szedek prednisolon, clexane szuri, magnerot, rutascorbin, femibion, D vitamit, folát, cink, mio inozitol. Most már nospa és még a tőzegáfonyát ajánlotta.
2023. ápr. 25. 14:14
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is (v)érzékenyebb volt a terhességem alatt a nyálkahártya. Vérbő ilyenkor, könnyen el is pattanhatnak hajszálerek. Te ráadasul még vérhígítót is kapsz. Ahhoz képest még hamar el is áll. Nálam anélkül is volt hogy este elkezdett pirosan vérezni, és még reggel is piros volt a vér pisileskor. Utána pár órával később kezdett el barnulni, mikor már nézte 2 nődoki is. Nem volt semmi probléma. Nem is az első alkalom volt ez, de nem is az utolsó. Utána viszont már higgadtan kezeltem. Igazából már az említett esetnél is kezdtem, mert mondták előtte, hogy szex után ez gyakori és ártalmatlan jelenség, illetve hogy akkor pánikoljak csak ha bővebb a vérzés mint a menstruációm. Nyilván az ember kevesebbnél is infartkust kap, de ne aggódj most. A lényeg, hogy nincs semmi baj.
2023. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát akkor nagyon valószínű, hogy a vérhígitó kombinálva valamilyen fizikai behatással (erőlködés a wc-n, leülés-feállás séta stb. banális tudom, de simán megpattanhat egy ér) okozza a nehezen múló vérzést.

Ha a baba rendben, placenta a helyén, méhszáj zárt akkor nyugodj meg, sokan átmentünk ilyen vérzéses horror sztorin-ami inkább sokkoló ezek szerint, mint életveszélyes főleg hogy terhesség esetén a vérzés többnyire bajt jelent.

Addig pihenj és relax!

2023. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
mondtam a clexane azt mondta az nem igen okoz ilyet.nekem is este éjjel élén nagyobb mennyiségű piros. Most piros de halvány. Vagy csak barna. Mire doki addigra nekem se erős. Szex nincs 3 hónapja. Most is mondta hogy tilos. Hát volt menstruáció mennyiség azért ilyedtem meg éjjel. És nem lett baj? Megszületett a baba?
2023. ápr. 25. 15:12
 16/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem a clexane okozza hogy az ér megpattan, de mivel attól kevésbé alvadékony a véred, tarthat tovább a vérzés. Ez egy orvosnak logikus kéne hogy legyen. Nálunk sem csak szex után fordult elő ilyen, volt hogy csak a semmiből. Az hogy pisilés után véres a wc papír, nem menstruációs mennyiség.

Igen, megszületett a baba. Az utolsó trimeszter minden tekintetben eseménytelen volt. Egy csepp vér sem jött a szülés napjáig.

2023. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

Hát én hordok betétet mivel progit pótolok kúppal és az is folyt egész nap. Na aztán nem csak pisilésnél hanem a betét tele volt vérrel....


Örülök akkor hogy minden rendben😊

2023. ápr. 25. 15:59
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is az utolsó trimeszter eseménytelen volt ilyen fronton.

Nem a kúp marja fel? A vérhigító miatt meg lassabban csillapodik a vérzés.

Babánk egészséges lett ;) szép nagy gyerek kezd lenni.

2023. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
Jak csak legyen minden rendben. Mert így élvezhetetlen. 😪 az is lehet azt mondta a doki. Abba is hagyatta velem. Remélem nem lesz ebből is baj és progi hiány lesz. Napi 2 használtam reggel és este 3 hónapig
2023. ápr. 25. 16:13
 20/58 A kérdező kommentje:
18: jaj de jó örülök , jó ezt olvasni hogy a sok rémtörténet mellett van jó is.🙏🏻
2023. ápr. 25. 16:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!