Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességnél mikor...

Első terhességnél mikor nyugodtatok meg és éreztétek azt, hogy most már minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
A 16. hétben vagyok, még mindig elég sokat aggódok, hogy valami baj lesz. Még semmi sem látszik és nem érzek semmit, az elején sem volt semmi tünetem, csak nem jött meg. A vizsgálatokon minden rendben van, valahogy mégsem tudom még beleélni magam. Később változni fog?
2023. ápr. 25. 21:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

33 hetesen, mikor a nőgyógyásznál voltam és minden rendben volt. Egész addig izgultam, hogy valami baj lesz, akkor valahogy elmúlt.


Aztán 35 hétre megszületett a baba. Ennyit a nagy nyugalomról :-) Már egyéves múlt, úgy tűnik, nem lett baja a koraszülöttség miatt.

2023. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó pillanatig. Volt halvaszülés az ismerősi körben napokkal a kiírt dátum után, rettegtem minden nap, pedig problémamentes volt a terhességem.
2023. ápr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikkr szülés után megkaptam
2023. ápr. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem aggódtam magam halálra nagyrészt a terhességeim alatt, de volt barnázás az elején mindhárom gyerekkel, persze rögtön doki, UH-n minden oké de a következő vizsgálatig rendesen aggódtam azért.

Később a magzatmozgás is több megnyugvást okozott de pl 3. terhességem alatt félidő körül annyit kezdtem keményedni, hogy aggódtam azért, nehogy baj legyen hiába tudtam, hogy ez normális. A végén is aggódtam, okom akadt rá, hogy a méhlepény volt túl öreg, hol a magzatvíz volt túl kevés, 3. babával pedig cukros is lettem.


Mondanám, hogy szülés után 1000%-ban megnyugodtam de igazából mindig találni okot egy kis aggodalomra, így nehéz megválaszolni a kérdésed. De én tényleg úgy érzem az aggodalom részemről nagyrészt egészséges, talán ott a barnázós részt levéve, ott tényleg nagyon féltettem őket és sírtam is sokat.

Nekem vetélésem nem is volt, kémiai terhességem 1x, de ott 4 nap késésnél már megjött, annyira bele se éltem még magam. Ismerősi körömben sem tudok halvaszülésről de még vetélésről sem.

2023. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma léptem a 16. hétbe es én is nagyon izgulok :)) azt hittem csak én vagyok így :)) nekem 5 év várakozás után 2. lombik lett sikeres, eddig minden rendben volt az UH-kon, két hét múlva megyek megint es nagyon bízom benne h nem csak ott, hanem utána is minden rendben lesz 🥰 egyébként az égvilágon semmi tunetem nem volt eddig, ha nem nőtt vna egy picit a hasam, akkor nem is érezném hogy terhes vagyok :)
2023. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan multik ahogy halad előre az idő és egyre több vizsgálaton vagyok túl. Én most a 19. hétben vagyok, elég sokat érzem mozogni, ez meg nyugtat, de nyugodtabb leszek a genetikai után. Biztosat viszont ha megszületik
2023. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megszületett. Komolyan.

Addig volt minden sajnos... magas vérnyomás, rossz cukorterhelési eredmény, vérzés :(

2023. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A 18. heti genetikai ultrahang után nyugodtam meg.

Az első terhességem missed ab lett, így sokat aggódtam most.

2023. ápr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!