Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet elindult a vetélés, mit...

Lehet elindult a vetélés, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Dokim nem rendel, csak hétfőn, felhívtam a kórházi ügyeletet azzal kapcsolatban, hogy területileg akkro biztos hozzájuk kell e mennem, kiderült igen. Mondtam a panaszaimat, reggeli vérzés (wc papíron látszik), enyhe, de nem erős görcsök. Azt mondták amig nem erős a vérzésem és nem görcsölök erősen addig maradjak otthon. Mondtam nekik hogy esetleg úgy sem tudnak fogadni, hogy erre az állapotra adjak nekem progreszteron gyógyszert? Mire az volt a válasz, hogy ezt majd holnap intézzem el a dokimmal.


Teljesen el vagyok keseredve és dühös vagyok, konkrétan ezzel az állapottal nem akarnak fogadni és még a progreszteronra is nekem kellett rákérdeznem, de azt is a dokimra tolták. Mit csináljak?



2023. máj. 21. 11:02
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Menj be.
2023. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is bemennék.
2023. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Bementem, 3 órán keresztül vártam, odaadtam a korábbi UH-ról a papíromat (szabályos petezsák, benne szikhólyag), lapon rajta volt az utolsó menstruációm időpontja, majd mondták ők ilyen korai terhességgel nem foglalkoznak, ha úgyis magánrendelésre járok, akkor holnap menjek el az orvosomhoz. Ultrahangot nem voltak hajlandóak csinálni, hazaküldtek, papírra ráírták, hogy korai terhesség, ágynyugalom javasolt....

Marha jó, mert ha ezt előre tudom el se indulok és legalább otthon pihenek. Reggeli színpiros vérzésből már csak enyhe barnázásom van, betéten nem látszik, csak törlés után ha sokat állok, megyek. Most próbálok pihenni és reménykedek a holnapi vizsgálattal nem lesz semmi veszve. Az állami ellátás pedig szépen leírta magát nálam ismét.

2023. máj. 21. 17:00
 14/41 anonim ***** válasza:
37%

Kerdezo, én értem, hogy xarul esik, de igazuk van. 6 hetes terhesseg az meg épp csak egy elmaradt menstruáció. Neked mar baba, neked fontos, de alapvetően ez még csak a terhesség legeleje, majdhogynem épp csak az esélye.

Nyugodj meg, a világon semmit nem változtatna ezen a maganorvos se.

2023. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, de így, hogy van egy 7 mm-es petezsákom már benne 3mm-es szikhólyaggal, azért illet volna megcsinálniuk egy UH-os vizsgálatot.
2023. máj. 21. 17:13
 16/41 A kérdező kommentje:

Egyébként is utálom ezt a kórházat az összes nőgyógyászával együtt, 10 éve itt műtöttek két dermoid cisztával, mint utólag kiderült utolsó pillanatban írta felül egy doki, hogy ne szedjék ki az egyik petefészkemet a cisztával együtt (mert eredetileg ki akarták, pedig abszolút nem volt indokolt). Műtét előtti kivizsgálásos szakmai konzultáción pedig 4 doki állt fölöttem, miközben én feküdtem az asztalon, egy vizsgált, egy állt mellettem a másik kettő a térdeimen könyökölt és éppen arról dumáltak közben, hogy ki mennyit ivott a hétvégén. Kicsit sem éreztem magamat megalázva... Ez a 4 jómadár még mindig ott dolgozik, közülük az egyik volt most a kedves ügyeletes...

És sajnos nem tudok máshova menni területileg.

2023. máj. 21. 17:18
 17/41 A kérdező kommentje:
Ugyanebben a csodálatos kórházban barátnőm 7 hetes terhességét cisztának nézték 4 éve, amit sürgősen meg akartak operálni.
2023. máj. 21. 17:21
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

14-es: igazad van, DE ha már ott volt, mibe került volna nekik megcsinálni egy UH-ot, amivel talán megnyugtathattak volna egy aggódó kismamát?

Nem egy friss pozitív tesztes terhességről van szó, hanem ami már korábbi vizsgálaton is látszott, ránézhettek volna, hogy mi a helyzet. Azt meg még inkább nem értem, hogy egy vacak progeszteron felírása miért fájt volna nekik, főleg ha továbbra is látszik az élő terhesség...

2023. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
24%

Kerdezo es utolso!


Az uh időt vesz igénybe, méghozzá egy hozzá értő idejét, aki azt ehelyett arra fordithatná, amire valójában kellene: egy olyan betegre, akiért tehet is valamit. Egy 6 hetes terhesség egy szikholyalyaggal nem ilyen.... Hollandiában pl be se mehetsz ezzel az ügyeletre, mert nem vagy életveszélyes allapotban, a terhesseged kezdeti állapotban van, ilyenkor a termeszet dolgozik, az orvos nem tud mit tenni

2023. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Érdekes módon a magándokimnál 15 perc volt az ultrahang....
2023. máj. 21. 19:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!