Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet elindult a vetélés, mit...

Lehet elindult a vetélés, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Dokim nem rendel, csak hétfőn, felhívtam a kórházi ügyeletet azzal kapcsolatban, hogy területileg akkro biztos hozzájuk kell e mennem, kiderült igen. Mondtam a panaszaimat, reggeli vérzés (wc papíron látszik), enyhe, de nem erős görcsök. Azt mondták amig nem erős a vérzésem és nem görcsölök erősen addig maradjak otthon. Mondtam nekik hogy esetleg úgy sem tudnak fogadni, hogy erre az állapotra adjak nekem progreszteron gyógyszert? Mire az volt a válasz, hogy ezt majd holnap intézzem el a dokimmal.


Teljesen el vagyok keseredve és dühös vagyok, konkrétan ezzel az állapottal nem akarnak fogadni és még a progreszteronra is nekem kellett rákérdeznem, de azt is a dokimra tolták. Mit csináljak?



2023. máj. 21. 11:02
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
De amugy kit erdekel hol elsz?! Ez Magyarorszag, teljesen mas varandos protokollal. Itt Magyarorszagon kotelesek lettek volna megcsinalni a ultrahangos vizsgalatot. Amint kiderul a terhesseg menni is kell vele orvoshoz, hogy a korai hetekben is kizarjak a mehen kivuli terhesseg eselyet. Sok dologban szar ez az orszag de a varandos protokoll sokkal szigorubb mint barhol mashol es sok esetben ez ment meg egy magzatot.
2023. máj. 22. 11:16
 32/41 anonim ***** válasza:
23%
Ha kötelesek lettek volna pontosan miért nem vetted ki a balhét?
2023. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik, higy vizsgaljanak meg, erre hazakuldtek, hogy ok ezzel nem foglalkoznak. Mit gobdolsz, kezdjek el toporzekolni, hatha meg jobban elindul a veteles? Haromszor kertem meg oket ertelmes hangnemben, hogy addig nem megyek haza amig nem csinalnak ultrahangot. Majd ezek utan sem csinaltak es behivtak a kovetkezo varakozot.
2023. máj. 22. 11:25
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Tehát mégsem kötelesek megcsinalni. 🤷‍♀️
2023. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
85%
30#-as ez még mindig Magyarország és nem külföld. Bírom mikor odaírják,hogy külföldön mi van. Kit érdekel? Mit számít,hogy ott mi van?A kérdezőt az itteni rendszer érdekli,nem pedig Hollandia például. Különben azt írta volna ki,hogy "Hollandiába ez hogy megy..." vagy pedig egy külföldi gyakorikérdésekre írt volna. :D Ha ott ez van,legyen itt is vagy mi? :D Örülj neki,hogy ott így éltek és kész. Nekem is van barátnőm,aki Angliában szült 2x,de esze ágába sincs hasonlítani,mert tudja,hogy 2 külön ellátási rendszer van.
2023. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
85%
34# egyébként kötelesek,tehát ha mi hazaküldünk vizsgálat nélkül valakit(ahol dolgozom),akivel utána történik valami és nincs nyoma,hogy márpedig meg lett nézve,akkor úgy rá lehet húzni a vizes lepedőt a kórházba,mint a fene. Csak úgy megsúgom... Magukat is védik ezzel általában normális helyen.
2023. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Voltam a dokimnal, fertozes okozta a verzest, kaptam ra kupot. A mehemben is van egy enyhe beverzes de onnan nem szivarog semmi, ma mar 2mm-es embriot is latott. 🤩

Azt mondta 5 nao alatt nagyon sokat fejlodott. Felirt progreszteront is, azt mondta napi kettot szedjek belole, az eletvitelemet minden korlat nelkul tovabb folytathatom (kiveve edzes es egyuttlet).


Koszonom Nektek, hogy tartottatol bennem a lelket! ❤️

2023. máj. 22. 15:57
 38/41 A kérdező kommentje:
Es bocsi az elirasokert epp a buszon zotykolodom... 🤣
2023. máj. 22. 15:58
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

De jó!

Örülök nektek, kösz, hogy megírtad! Remélem több vérrel majd csak olyan harmincvalahány hét múlva találkozol onnan! :D

2023. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
36# vagyok. De jó,örülök :)
2023. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!