Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 mm-esen tuti, hogy 8 hetes...

19 mm-esen tuti, hogy 8 hetes körüli a babám? Az ugye nem fordulhat elő, hogy mondjuk még csak 6 hetes, és már ekkora?

Figyelt kérdés
2008. jan. 6. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nagyjából ekkorák a 8 hetes magzatok.(De nem szabad elfelejteni,h a 8 hetet az utolsó mensitől kell számolni,tehát olyan 6 hete fogant meg.Sajnos komolyabb iránymutatást ne tudunk adni,mert nem írtad,h miért gondolod hat hetes lenne.
2008. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is 8 hetes lehetsz, az első hónapokban többnyire azonos nagyságúak a magzatok. Ha 6 hetes lennél 4 és 10 mm lenne, így túl nagy az eltérés. Bár nem értem honnan a kérdésed? Mást mond a számolás és mást a dokid?

Minden jót!

2008. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is pontosan ekkora volt a babám 8 hét+2 naposan. Naptár szerint 8 hetes és 2 napos voltam, de a fogantatás később következik, be, de a dokik a naptár szerint számolnak (ebben a korban).

Gratula!

24 hetes kismama

2008. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is a 8-9hétben volt 20mm,úgyhogy jó a mérete ne aggódj!Gratulálok,egy 13hetes kismama
2008. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hetesen volt 15 mm-es a kislányom.Az ultrahang szerinti napon, október 19-én született 4750 grammal. Szerintem az adataid megfelelőek.
2008. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!