Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánál kisfiút vagy...

Első babánál kisfiút vagy kislányt szerettetek volna inkább, és miért? Végül melyik lett?

Figyelt kérdés
Nem is kérdés, hogy mindkettő óriási öröm, és tényleg csak az a lényeg, hogy egészséges legyen, de érdekelne, kinek mi felé húzott jobban a szíve, és ha esetleg más lett, mint amit várt, hogyan hangolódott át.
2023. jún. 15. 11:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a legfontosabb az egészség, de én mindig is szerettem volna kislányt, mert imádom a kislányokat. Fiú lett és természetesen nagyon szeretem. Áthangolódni nem kellett.
2023. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre fiút, majd nemsokra rá (kb 2 év) kislányt akartunk.


Első terhessegemnél fel sem merült bennem, h lány lehet 🤣 tényleg fiú lett.

Imadtam fiús anya lenni, így 2.nál is kicsit jobban a fiú fele húztam.

Aztán lány lett, 2.5év különbséggel.

2023. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%

Meg sem fordult a fejemben, hogy lányom is lehet, annyira elzárkóztam a dologtól, az első lány lett. Hát kellett idő mire feldolgoztam... Aztán másodjára úgy voltam vele, hogy a lányból már van rutinom, sok a lányos cucc is... erre fiú lett... 😅


Azért nem akartam lányt, mert úgy voltam vele, hogy sokkal problémásabbak és mivel én sem voltam soha az a fú de lány - aztán nő, így nem tudtam volna mit kezdeni vele. Teljesen igazam lett, pedig ő sem valami lányos, viszont hozza a fiúk összes rosszaságát a lányok összes hisztijéhez 😒

2023. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Kislányt is és kisfiút is szeretnék, de reméltem, hogy az első lány lesz, hogy ne kelljen azon "aggódnom", hogy csak fiaim lesznek. Első gyermekem kislány, imádom. Nagyon kellemes személyiség, egyelőre jól kijövünk. Még mindig szeretnék kisfiút is. A második hàtha az lesz, de ha nem, akkor sem érzem tragédiának.
2023. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Kislányt szerettem volna. A családunkban női ágon hajlamosak vagyunk a terhességi magas vérnyomásra, és az a kisfiúkat jobban megviseli. A mamámnak agyvérzést kapott a születéskor a fia. Egy másodikat meg 6 hetesen. Azt már nem élte túl. Amikor anyukám engem szült, neki is nagyon magas volt a vérnyomása. Az orvos azt mondta, hogy ha fiúnak születek, nem élem túl.

Ezek után azt hittem, leájulok az ágyról, amikor közölték az ultrahangon, hogy fiút várok. Szerencsére az én vérnyomásomat gyógyszerrel sikerült kordában tartani, és teljesen egészséges kisfiam született.

2023. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk nagyon nehezen jött össze, így benne volt a pakliban, hogy több nem is lesz. Ezért inkább fiút szerettem volna. Nem vagyok túl lányos beállítottságú, úgy gondoltam, egy fiúval hamarabb megtalálom az összhangot.
2023. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: elfelejtettem írni, lány lett. 😀 De a második fiú.
2023. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek lány felé húzott a szívünk. Nővéremnek 3 fia van, úgyhogy örültünk volna egy kislánynak a családban. Persze fiú lett, max egy kis áthangolódás kellett, de természetesen nagyon örültünk. Másodjára valamiért már nem tudtam elképzelni, hogy lányom legyen, teljesen átálltam fiús anyuka üzemmódba. Naná, hogy lány lett a kicsi. Nem volt csalódás meg semmi ilyen, hamar realizáltuk a helyzetet és tök jó, hogy sikerült a vegyes páros 😄
2023. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Kislanyt akartunk,kislany lett .

Masodiknal azt mondtuk,hogy mindegy,csak egeszseges legyen,de azert tudom,hogy a ferjem titokban a fiunak orult volna jobban

Fiu lett

2023. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én lányt, az uram fiút, én nyertem :D
2023. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!