Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánál kisfiút vagy...

Első babánál kisfiút vagy kislányt szerettetek volna inkább, és miért? Végül melyik lett?

Figyelt kérdés
Nem is kérdés, hogy mindkettő óriási öröm, és tényleg csak az a lényeg, hogy egészséges legyen, de érdekelne, kinek mi felé húzott jobban a szíve, és ha esetleg más lett, mint amit várt, hogyan hangolódott át.
2023. jún. 15. 11:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyvolt nem is akartam tudni mi lesz. De valahogy fiunak ereztem.


Lany lett

2023. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten a kislány felé húzott jobban a szívünk és fiú lett. :D

Nem kellett áthangolódni nagyon, első gyerek, minden új és nehéz, most tapasztaljuk meg a szülőséget. Eszembe se jut hogy fiú vagy lány néha azt se tudom én melyik vagyok. :D

2023. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Kislányt vártunk, kisfiú lett, pont erre számítottam, ilyen a szerencsém. Imádom a kisfiam, ő az életem, a mindenem. Nagyon örülök, hogy őt kaptuk, a legjobbat a világon. 🥰 Sok probléma volt a terhesség alatt, magamat okoltam, mert lányt vártam. Bele se merek gondolni, hogy mi lett volna, ha ez a szép fiú nem születik meg. Az egy tragédia lett volna. Hála istennek egészséges már 3 éves kisfiú. ♥️
2023. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten kisfiút vártunk, az is lett 🥰
2023. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt külön várás, viszont az élet megoldotta mint ikrek, csak egyikük kék zoknit kapott a másikuk rózsaszínt. :D
2023. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon kisfiút szerettünk volna, kislány lett. Néhány nap alatt athangolodtunk. Masodiknal mar kislanyt szerettünk volna, kislány lett o is.

Mivel teljesen raalltunk a lanyokra, harmadiknak is azt akartunk, o kosfiu, meg a pocakban. 12 hete tudjuk, hogy az, meg nem teljesen alltunk at. :D Persze semmi tragedia nem történt, hogy fiu, csak egyszerűen mar nagyon nehezen tudjuk elképzelni a két lany utan a kisfiut. :)

2023. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Én kislányt akartam, úgy gondoltam, hogy nem is lehet más.

Fiú lett, ez lesokkolt. : )

Tudom, gáz, de 2-3 napig szomorkodtam. Utána kérdéses volt, hogy egészséges-e és megmaradhat-e. Nagyon kivoltam, hogy elveszíthetem. Talán azért történt ez, mert eleinte nem örültem, hogy fiú. A lényeg, hogy egészséges lett, és már azt nem tudom elképzelni, hogy lányom legyen. Már 1,5 éves!

Szeretnénk még egy babát, és mindegy, hogy lány vagy fiú lesz.

2023. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért lányos szülőknek képzeltük magunkat. Aztán mikor terhes lettem, prena test, és kiderült, hogy kisfiú..kellett 2 nap mire átáltunk. De kitaláltuk a nevét, stb. Hamar ment utána, szeretettel vártuk! Ő immár ovodás nagyfiú.

A mindenünk, soha semmiért, senkiért nem adnám. Tökéletes mindenestül❤️

Nem terveztük, de úgy alakult, hogy lesz tesója. 20.hétben jártuk, még nem tudjuk mi lesz, de kicsit jobban húz a szivünk a kisfiúhoz😊 persze ha kislány lesz, akkor meg az lesz a jó, hogy azt is megtapasztalhatjuk.

Mindegy mi lesz, a szülei nem tudják nem imádni akit kapnak. Számomra nem közhely, hanem valóban tény, hogy egy a lényeg: egészséges legyen, onnantól már úgy szeretem ahogy van.

Ezt biztosan, tapasztalatból állítom :)

2023. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!