Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12.heti genetikai UH-tól...

12.heti genetikai UH-tól mennyire aggódtatok?

Figyelt kérdés
13.betöltött hetemen megyek majd a Czeizel intézetbe kombinált UH-ra. Fiatal, 26 éves vagyok, de így is baromira foglalkoztat, hogy vajon rendben lesz-e minden. Ti mennyire aggodtatok? Mekkora az esélye annak, hogy valami nem lesz rendben? Nagyon köszi:)

2023. jún. 17. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, mint bármelyik másik vizsgálatnál, mert ennyi erővel bármikor kiderülhet, hogy baj van.
2023. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 12. hétnél még nem aggódtam, addig nem is éltem magam bele. Utána, mikor már betöltötte a 23-24. hetet, sokkal rosszabb volt számomra tudni, hogyha most megszületik, akkor már velünk marad, nagy valószínűség szerint még maradandó károsodással. Nekem ez nagyobb félelmem, minthogy elvetélek vagy egyáltalán nem lesz gyerekem.


Most a 36. hét után megint kevésbé aggódom.

2023. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig izgulva vártam az uh-kat. Mindig bennem volt egy kis félsz, de valahogy tudtam hogy minden rendben lesz vele.
2023. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, borzasztóan rosszul voltam. Állandóan hánytam. A 12. héten már egyáltalán nem tudtam azzal foglalkozni mi van a babával, igyekeztem túlélni.
2023. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsősnél is izgultam és most a másodiknál is izgulok. Majdcsak 2hét múlva lesz, de úgy érzem sosem jön el. Az elsőnél is ezt éreztem és már 2éves a lányom... 😅

Én valahogy nyugodtabb voltam, amikor már előrébb jártam a terhességnél és éreztem a baba mozgását. Viszont azóta meg gyerekes körökben mozgok, sok-sok rossz hírt hallottam már. Lehet jobban fogok izgulni most a másodiknál emiatt.

2023. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hét múlva megyek én is. Úgy izgulok mint a fene,hogy rendben legyen minden. A kombináltat én kihagyom, a korom miatt úgy is nagy kockázat jönne ki. Prena lesz.
2023. jún. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok!!!

5: na pont a rossz hírek miatt aggodom én is… de nem szabad ilyenekre gondolni, csak a jóra!

2023. jún. 18. 08:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem izgultam…persze hall az ember mindenféle cifraságot innen-onnan, viszont én úgy gondoltam erre az UH-ra, mint egy élményre, hogy újra láthatom a babócát, látom ahogy dolgozik, jár keze-lába:)

Ilyenkor már megtudjuk azt is, hogy ki ő, mi ő szóval elvittem magammal a férjemet is mozizni, hogy együtt tudjuk meg kisfiút vagy kislányt várunk:D

Nyilván tudom, hogy egy nagyon fontos vizsgálatról van szó, de mégis pozitívan igyekeztem hozzáállni, semmi rosszra nem gondoltam előtte.

2023. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izgultam, hogy minden rendben legyen, szerintem ez természetes. De próbáltam mindig csak arra gondolni, hogy bízom a testemben és a babámban is, és minden rendben lesz. Szerencsére így is lett, viszonylag kicsi az esélye, hogy gond legyen, te se izgulj. Én is a Czeizelben voltam, és nagyon alaposak voltak és megnyugtatóak. (Készülj úgy, hogy nem biztos, hogy másfél óra alatt végzel, nekem majdnem 3 óra volt, annyiszor vissza kellett mennem csokizás, kávézás és séta után, hogy mindent meg tudjanak vizsgálni, nem volt túl együttműködő a gyermek. :))
2023. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!