Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetséges, hogy 2-3...

Hogyan lehetséges, hogy 2-3 nap múlva mást làt az orvos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Próbálom röviden leírni a kérdésemet.

Pénteken lépek a 7-ik hétbe és most mennék először vizsgálatra, de mivel már volt egy vetélésem és nagyon rosszul éltem meg, ezért nem bírtam magammal és elmentem egy ultrahangra 16-án(magánba), sosem jártam annál az orvosnál, csak nála volt hely sos.

A 6-ik héten szabályos petezsák benne szikhólyag, azt mondta, hogy jó helyen van, a terhességi kornak megfelelő méretekkel.

Az én orvosom, akihez egyébként is járok a múltkori vetélés miatt utrogestan hüvelykapszulát írt fel és abban maradtunk, hogy ha újra pozitív a tesztem, akkor elkezdem használni.

Tegnap este a wc papíron átlátszó nagyon halvány barnás folt volt, teljesen megijedtem.. ma reggel is minimális volt, felhívtam az orvosomat és behívott a kórházba, megvizsgált ultrahangon viszont ő csak egy szabályos petezsákot látott és azt mondta, hogy sajnos a kórházi gépek nem a legjobbak, ezért majd július 10-én újra mennem kell hozzá.

Azt mondta, hogy mindenesetre ez egy élő terhesség és alkalmazzam tovább a progeszteront.

Ez valóban lehetséges, hogy az egyik helyen szabályos petezsák+szikhólyag( képem is van róla és szépen látható minden)

A mai ultrahangon amit a kórházban csináltak, azon meg csak petezsákot látott az orvos? 😌



#terhesség #ultrahang #progeszteron #Petezsák+szikhólyag
2023. jún. 19. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Fantasztikus, további jó egészséget és minden jót Nektek! 💗

8-as

2023. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!