Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jelenthet babát?

Ez jelenthet babát?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 10 nappal bő vizes folyást tapasztaltam,hányingerrel (hányással is),valamint forog velem a szoba,szinte egész nap,ha nem kapok be valamit enni. Sűrű pisilési ingereim 3 napig voltak,ma még nem tapasztaltam. Párommal kétszer is együtt voltunk,mikor pé-m volt. 6 napom van a (nem) vártig. Valamint,nagyon fáradékonynak érzem magam. Szerintetek? Nem akarom beleélni magam semmibe,csak kíváncsi vagyok.

2023. jún. 29. 11:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy terhességi teszt többet tudna mondani, mint a gyakori népe.
2023. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen,az valószínű. Csak én még korainak tartom a tesztelést!
2023. jún. 29. 11:24
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Ha ezeket a tüneteket terhesség okozná, akkor a teszted pozitív lenne.
2023. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Ha még 6 napod van a menstruációig akkor ezek nem lehetnen terhessegi tünetek.

Ha azt vesszük, hogy kalsszikusan a 14.napon volt ovulációd, akkor most a 22.ciklusnapon jársz. Szinte még be sem ágyazódhatot. Az első tünet a vérzés elmaradasa. Addig amit tapasztalsz (pláne ilyen mértékben) biztis nem lehet terhesség jele.

6 nap múlva tesztelj és kiderül sikerült-e.

2023. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Értem. 6 nap még jó hosszú idő.. :( De köszönöm azért nektek
2023. jún. 29. 11:48
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hat most meg ne is. Menstruacio elott 10 nappal biztosan nem a terhessegtol hanysz meg pisilsz sokat.

Ez meg akkoris keptelenseg (nagyjabol szabalyos ciklus eseten, szabalytalan mas teszta) ha meg sikeres is volt a honap.


De en nagyon drukkolok, majd ird meg mi lett :)

2023. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Túl korai, hogy terhességi tünetek legyenek. És még a teszt is korai lenne.
2023. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

11:58


Én is túl korainak tartom,de jobb tapasztaltabb emberkéket megkérdezni,minthogy beképzeljek magamnak valamit :D Mindenképp megírom majd :)

2023. jún. 29. 12:00
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Késő, már be is képzelted magadnak a dolgokat..

Persze ilyenkor nehéz megállni, hogy ne vegyél minden apróságot tünetnek.

2023. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 valakivagyvalami ***** válasza:
24%

Én azért nem gondolnám teljesen keptelensegnek. Tavaly ugyan így voltam. Nem várt előtt 6 nappal lett (nagyon) halvány pozi a tesztem. 4 nappal a nem várt előtt erősebb. A nem várt napján meg olyan erős pozitív volt hogy csak na. Tünetek a nem várt előtt (NEKEM) sötétebb bimboudvar, érzékeny mellek, és talán egy kicsit faradekonyabb voltam. A folyast akkor nem figyeltem. Szász szónak is egy a vége:nem lehetetlen. Én nagyon drukkolok nektek! Majd írd meg hogy mi van veled!!

Puszi:Egy 6 hónapos kisfiú anyukája Nenszy

2023. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!