Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jelenthet babát?

Ez jelenthet babát?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 10 nappal bő vizes folyást tapasztaltam,hányingerrel (hányással is),valamint forog velem a szoba,szinte egész nap,ha nem kapok be valamit enni. Sűrű pisilési ingereim 3 napig voltak,ma még nem tapasztaltam. Párommal kétszer is együtt voltunk,mikor pé-m volt. 6 napom van a (nem) vártig. Valamint,nagyon fáradékonynak érzem magam. Szerintetek? Nem akarom beleélni magam semmibe,csak kíváncsi vagyok.

2023. jún. 29. 11:21
1 2 3
 21/25 valakivagyvalami ***** válasza:
Szoritok,hogy baba legyen a dologban!
2023. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kedves vagy,de én már valamiért elkönyveltem sikertelen hónapnak ezt is.. :(
2023. júl. 2. 15:28
 23/25 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés kis barnás-sárgás folyás látszik a wc papíron. Úgy néz ki,hogy valóban meg fog jönni..
2023. júl. 3. 09:56
 24/25 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, majd a következő hónap sikeres lesz :)

Én viszont mindenképp azt javaslom, hogy máskor leghamarabb csak 1-2 nap késéssel csinálj tesztet. Hidd el, te is nyugodtabb leszel.

Sok sikert!

2023. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm,én is remélem,hogy sikeresebb lesz! :)) Igen,ezt elsiettettem,de tanultam belőle.
2023. júl. 3. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!