Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első néhány...

A terhesség első néhány hetében milyen pszihés gondjaitok voltak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ingerlékenységre,nagyfokú érzékenységre, sértődékenységre, idegösszeroppanásra és társaira. Ezek közzül fordult elő valamelyik?
2023. júl. 10. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen.
2023. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmi
2023. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Azon is képes voltam sírni hogy pók mászik a falon. Ha megmondtam valakinek h babát várok, sírtam, azt hitték nem örülök neki. A főnököm utálja ha valaki sír, és értekezlet alatt sírtam, 1/1 megbeszélésen sírtam. Borzasztó volt, mert nem tudtam kontrollálni és nem volt indoka, minden meghatott. Szerencsére pár hét után abbamaradt ez.
2023. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Semmi..egesz terhesseg alatt semmi.

Nalam kimaradt az ami a filmekben van,hogy a terhes no sir mindenen.

2023. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

2 terhességem alatt egyetlen egy ilyen eset volt. Hogy a tesco közepén bepánikoltam, hogy nem tudom mit főzzek aznap. Sírva hívtam a férjem, hogy nem lesz vacsi, mert nem tudom mit főzzek.


😂🤦‍♀️

Semmi több ilyen nem volt

2023. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer enyhe ingerlékenység, és türelmetlenebb voltam az átlagnál. De nagyon igyekeztem kontrollálni magam, szegeny férjem érezte meg néha, de alapvetően nem volt jelentős.
2023. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen hoppárém volt amikor felvettem egy amúgy is tapadósabb fehér pulcsit és megláttam, hogy milyen benga pufóka vagyok benne, akkor bőgtem el magam.

Találkoznunk kellett volna a barátainkkal, de csak a férjem ment el, én bőgtem az agyon, hogy milyen ronda kövér vagyok :D


De ennyi volt, előtte utána semmi más. Ez is inkább a harmadik trimeszter közepén.

2023. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Két hete tudom, tehát most vagyok 6. hétben és érdekes módon sokkal vidámabb és kevésbé ingerlékeny vagyok. Alapból könnyen felhúzom magam, de most hetek óta nyugalom.

Annyi, hogy mikor papírra vetettem a pozitív teszt körüli élményeket, akkor sírtam vagy egy órát. 🤣

2023. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!