Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák hogyan...

38 hetes kismamák hogyan bírjátok ezt az időjárás változást, a nagy meleget?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon nehezen birom. A làbaim ès a lezei nagyon vizesednek és estére olyan vagyok mint egy elefànt. Nayon szenvedek

Màr alig vàrom a vêgét. Amùgy ha lehet ki sem megyek a hàzbòl. Csak este merészkedek ki a hűvösebbre. Te hogy vagy?

2015. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Én is ugyan így,annyi külömbséggel,hogyegész nap bàlnának érzem magam a vizesedéstől. Kisfiamst iviba kell vinni,hazahozni,úgyhhogy muszály kimozdulnom a lakásból. Már nagyon várom a végét.
2015. jún. 11. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindigis bírtam a meleget és "sajnos" most is túl jól bírom, pedig reménykedtem, hogy majd egy kicsit rásegít, hogy végre megszüljek. 1 hét van még hátra, de semmi bajom, viszont nagyon szeretnék már túllenni rajta....első baba és azért vannak félelmeim, persze ez természetes hisz az ember nem tudja előre mi vár rá pontosan. Egyébként ha tehetem én sem mozdulok ki a legnagyobb melegben, jobb a házban tenni-venni, ücsörögni mert itt még kellemes a hőmérséklet. Egyáltalán nem vizesedek, nem fáj semmim csak a napokban nem nagyon tudok aludni. Lehet, hogy csak az izgalomtól.
2015. jún. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!