Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz vagy vizelet?

Magzatvíz vagy vizelet?

Figyelt kérdés
39+2 napos vagyok, első babámat várom. Ne haragudjatok, nagyon naturális leszek. Volt egy kis hascsikarásom,de miközben jött a pépes széklet, jött nagy mennyiségű folyadék is. De nem tudom eldönteni, hogy vizelet volt -e vagy a magzatvíz, mert nem éreztem közben vizelési ingert. Viszont teljesen elállt, nem csöpög azóta se semmi. A baba mozog, nincs fájdalmam. Az utóbbi hetekben néha előfordult, hogy szekelési inger kiváltott nálam pisilést is, a nyomás hatására. És az is sanszos, hogy tele volt a hólyagom, mert sokat ittam előtte. Most fogalmam sincs, mit csináljak. Van valakinek ötlete?
2023. júl. 29. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
A magzatvíz állandóan folyik, míg meg nem szülsz.
2023. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is így volt, hogy nem egyszerre folyt el a magzatvíz...de hosszú-hosszú időn keresztül pár percenként egészen sok jött ki. Azt észrevennéd, ha még jönne.
2023. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A magzatvíz nem minden esetben folyik folyamatosan. Szivároghat is x időközönként, vagy bizonyos ingerek hatására.


Nekem volt magzatvíz elfolyásom is és magzatvíz szivárgásom is.


De ezt amit a kérdező leírt, inkább pisinek mondanám.

2023. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Tőlem tudd meg, ne mástól; nem kell terhesnek lenni ahhoz, hogy a székelési inger hozza a vizelésit. Férfiaknál is...
2023. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta sincs újabb szivárgás, teljesen száraz minden. Köszönöm a válaszokat, kicsit igyekszem megnyugodni.
2023. júl. 29. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális ez az "állapot" itt a végén! 🙂
2023. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!