Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély így, hogy a...

Mennyi az esély így, hogy a második genetikai ultrahang vizsgálaton rossz eredményt kapunk?

Figyelt kérdés
A 12. heti genetikain minden rendben volt, Panorama Extrat csináltunk mellé, minden alacsony kockázatú, a héten voltam az orvosomnál terhes gondozáson (18 hét + 0 naposan), azt mondta minden rendben, a gép szerint viszont inkább 17. hét környékén van a baba a méretei alapján. Szívhangot rendben találta, flowmetriát is, átlagos magzatvíz mennyiséggel. 2. genetikai UH-ra úgy kaptam időpontot, hogy naptár szerint akkor leszek 20 hét + 5 napos. Aggódjak, hogy valami rendellenesség még előjön így?
2023. aug. 15. 19:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg félre mérték ezt jeleztem is az orvosomnak mikor mentem hozzá 2 héttel később, amire az volt a válasz, hogy mivel a 12. heti genetikai uh az alap a terhességi kor megállapításánál így a kiírt várható dátumot az alapján kötelesek megadni és nem változtatható. Maximum a végén majd jelezzem a kórházban, amior csinálják az utolsó pár hetes UH-kat.
2023. aug. 15. 19:53
 12/17 A kérdező kommentje:
Ovumnál sajnos nem teszteltem, így csak onnan tudom visszakövetni, hogy pont volt folyás minőségében jele, aznap este voltunk együtt, illetve másnap reggel, utána és előtte 3 hétig munka miatt sajnos nem, így nem foganhatott máskor.
2023. aug. 15. 19:55
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem utolsó menszim április 17 volt mégis május 7 én ovuláltam és akkor fogant a babám.így számolt az orvos 1 héttel kisebb magzatot. nem a menzesztől számolt hanem akkortól amikor megfogant.logikus.Teljesen normális aztmondta hisz később fogant .
2023. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2.vagy aki válaszolna,ha a szívverés jó,a magzat aktív,semmi rosszulét,mégis lehet esély lyukas szív,nem működő vese,meg ilyen nagy bajok?
2023. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14 nem kell ilyesmiket beképzelni.Bármi benne lehet a pakliban de pl nekem a veséjét is látják.Ne gondolj rosszra.
2023. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Most várom a genetikai vizsgálat eredményét,nagyon izgulok.
2023. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Arra mit kell várni? Vizsgálat közben mondanak mindent és egyből ki is nyomtatják a papírra.
2023. aug. 21. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!