Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama pocakra csúnya a...

Kismama pocakra csúnya a feszülős ruha?

Figyelt kérdés
Olyam esetet képzeljetek el, amikor tényleg csak hasra hízik a kismama. Akkor ti a bő vagy a szűk ruhákat preferáljátok?

2023. aug. 20. 18:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Szűk. Sokkal csinosabb ha látszik az alak, mintha egy zsákban lenne az ember.
2023. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
Igen, csúnya.
2023. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Bő.
2023. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha csinos a kismama,akkor jól áll. Terhes pocaktól függetlenül.
2023. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem most a feszülős a “divat”. Néhány éve még a lengébbek voltak.


Azt gondolom, hogy egyedi, van (mondjuk jómagam), akinek a feszülős terhes has nélkül sem néz ki mindig annyira jól, pedig nem voltam kövér (47 kg), de szerintem kiemelte a feszülős ruha korábban is az amúgy alig látszó zsírpárnáimat, így én az A vonalúakat preferáltam.

2023. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem gáz a túl szűk ruha terhesen... lehet anélkül is csinosan, nőiesen öltözködni hogy direktbe mindenki képébe tolod a hasad...
2023. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
A feszülős csinosabb. A bő ruhákat ugy kinyomta a hasam,hogy vizilonak neztem ki. En sem hiztam sokat.
2023. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Feszülős. Bő ruhákban terhesen és nem terhesen is hülyén néztem ki, pedig amúgy csinos vagyok. Általános tévhit, hogy a bő ruha ápol és eltakar, pedig nem feltétlenül. Akinek nem tetszik majd nem néz oda, bár engem sosem ért inzultus amiért nem bújtam el egy hirdetőoszlopba terhesen sem.
2023. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Na már terhes has utálók is vannak. 🤣

Én CSAK szűk ruhákat hordtam előző terhességemnél is és most is.

Na erre mit léptek? 😜

2023. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%

Nem terhes has utálók, de attól h minden nő úgy gondolja h terhesen gyönyörű és mindenki cukinak találja a kidülledt hasát, még nem így van.

Attól h embereknek magamutogatási kényszere van még nem biztos hogy az ízléses.

Szomorú hogy valaki csak a testhez simulót meg a zsákruhákat ismeri..

Nekem csak szűk ruháim vannak, napi 1 órát edzek, büszke vagyok a formámra, terhesen mégsem éreztem rá kényszert h full sztreccs ruhákba szaladgáljak.

Bár nem vagyunk egyformák.. valaki a mellét is kicsapja premier plánba a főút közepén szoptatás alatt, én erre sem éreztem kényszert.

A kérdező feltett egy kérdést. Valaki úgy gondolja h terhesen is jó ötlet a testét mutogatnia, valaki pedig nem. Ennyi

2023. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!