Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama pocakra csúnya a...

Kismama pocakra csúnya a feszülős ruha?

Figyelt kérdés
Olyam esetet képzeljetek el, amikor tényleg csak hasra hízik a kismama. Akkor ti a bő vagy a szűk ruhákat preferáljátok?

2023. aug. 20. 18:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindenkinek van pénze új ruhatárra terhesen. Rám csakis a rugalmas anyagú ruháim,leggingseim jöttek rám. Ezek normális fazonú ruhák,de terhesen nyilván sztreccsnek néztek ki. 10es,buta vagy mint a sötét éjszaka,remélem nem lányod lett.
2023. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

RUHÁBAN lenni mióta "magamutogatás"?

Akinek kint van a fél feneke, az talán az, ennek ellenére engem ez sem zavar.

Az meg egyenesen nonszensz, hogy ha ráfeszül a hasamra a póló, az már "magamutogatás". :D

Rohadtul nem érdekel kit zavar meg kit nem, bár a normális embert úgysem érdekli más hasa.

Nem fogok a férjem pólóiban mászkálni, sem új ruhatárat venni kb 3-4 hónap miatt.

2023. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%

11.

1. Az hogy te mit hordassz egyéni szoc problémád, mint ahogy az is hogy én mit hordok az enyém.

Sajnálom hogy nincs pénzed új ruhatárra, de nem rám tartozik.

2. A kérdező feltett egy kérdést amire én elmondtam az én álláspontom, te pedig a tiéd.

Azt hiszem szívem joga....

3. Ha már másokat butázol azt legalább olyan szó összetételekkel tedd aminek van értelme, ez csak egy jó tanács... mert sajnos az össze vissza beszédeddel pont ellenkező hatást érsz el mint amit szeretnél.

4. A gyerekem pedig legyél kedves a szádra nem venni mert tudtommal nem vagyunk cimborák, ehez mérten viselkedni!

2023. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
26%

12-es senki nem mondta h járj a férjed ruháiba....

Komolyan áruld már el ezt hol olvastad?!

Értem én hogy a szövegértés manapság sokak képességein túl tesz, de ha nem tudok valamit értelmezni nem szólok hozzá... legalábbis az én köreimbe...


A témához visza térve be kell látnom hogy a gyakorikérdéseken a terhes nők tényleg csak a zsákruha kontra sztreccs ruha kombót ismerik.


Számomra értelem szerű hogy egy előrehaladott terhes nőnek bármibe látszik a hasa.. azt gondoltam ez másnak is...

Megjegyeztem hogy ezt tetőzni egy kb kisestélyi stílusú passzintos ruhával szerintem ízléstelen.... direkt nem akartam hangsúlyozni hogy melyik rétegnek szokása ez...

Ebből eljutottunk oda hogy te nem fogod a férjed ruháját hordani.... kimondta hogy hord?


Nem vagy te senkim, felőlem a kutyád kabátkáját is hordhatod egész nyugodtan...


A kérdező feltett egy kérdést amire elmondtam az ÉN véleményem.

Elhiszem hogy magatokra vettétek, de bocsi erről nem én tehetek.

2023. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem jobban állnak a feszülősebb kismama ruhák, de én egyszerűen nem bírom most elviselni magamon. Ez nem zsákruhát jelent, csak nem skinny farmerom van, hanem egyenes szárú, vagy maxi szoknyát hordok, mell alatt megkötött nyári ruhákat, laza fazonú tunikát leggingsel, ilyesmi. Én 7. hónapot kezdem lassan, nekem most már mindenhogy látszik a hasam, ha feszül a ruhám, ha nem.
2023. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én bő ruhákat kezdtem hordani, mikor növekedni kezdett a hasam, és míg nem volt jelentős a domborulat, addig jól is éreztem magam bennük.

De kb. 5-6 hónapos terhességnél már nagyon bálnának éreztem magam, a bő ruha iszonyatosan kövérített, pedig szinte csak a mellem meg hasam nőtt, viszont a többi részem (pl. fenék, comb), ami viszonylag csinos maradt, nem látszott...

Olyan is volt, hogy csak a felsőm volt bő, a nadrág, szoknya hozzá szűk, de olyan felsőből vadászni kellett a normálisat.

Viszont nekem alapból is nagyobb hasam volt terhesség előtt is, ilyen alkat vagyok, hiába voltam kifejezetten vékony (170 centi körül vagyok ésnem voltam 55 kg). Szóval azért is szerettem a szűk ruhákat, mert alapból nem álltak jól a pocakosságom miatt, de terhesen nem zavart 😀

2023. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
13, te egy igazi Karen vagy :D Gondolom ahhoz idős vagy,hogy tudd,mi az, de keress rá nyugodtan :)) Szegény gyerekedet és környezetedet sajnálom,de valakinek életben kell tartani a mémeket.
2023. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
40%

14.

Hiába próbálsz itt entelektüellnek tűnni, tele van helyesírási hibával az irományod.

2023. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%

17.

Nyilván friss terhes ruha tapasztalatokkal nagyon öreg lehetek... nagyon okos vagy!

Tudod nekem legalább van annyi intelligenciám hogy az egyetlen vitafegyverem és érv alapom nem a személyeskedés, sajnos ezt te nem mondhatod el magadról...

Szeretem a gyakorikérdéseket mert szívesen fogadom különböző emberek érveit, meglátásait, de a hozzád hasonló iq bajnokokkal sajnos nem tudok mihez kezdeni.

Felnőtt nőként más gyerekét, családját a szádra venni... igazából ez a legsokatmondóbb rólad és a neveltetésedről.

Egy bizonyos szint felett nem süllyedünk egy bizonyos szint alá... remélem egyszer eljutsz addig hogy tudd értelmezni ezt a mondatot és megértsd hogy nem egy súlycsoport vagyunk sajnos... és hidd el nem a te javadra. További kellemes estét.

2023. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%

18. Semminek nem akarok tűnni, sajnálom hogy este fél 12-kor nem írok kifogástalan minőségben.

De pontosan hozod te is a szintet.. amikor elfogynak az érvek bele állunk a másik helyesírásába... ezért kapsz egy piros pontot, remélem örülsz neki 😉

2023. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!