Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A legutóbbi menstruációm 3...

A legutóbbi menstruációm 3 napig tartott. Vajon terhesség áll a háttérben?

Figyelt kérdés
Ilyen még sosem fordult elő, minimum 6 napig szokott tartani és a 7.-8. napon is még barnázni szoktam. Viszont legutóbb nem is görcsöltem, és a negyedik napon már nem is mensiztem. Azóta 43 nap telt el, vártam hogy megjöjjön, de semmi. Az applikáció szerint már 16 napja késik. Pár héttel ezelőtt teszteltem, de negatív lett. Múlt héten sok pattanásom lett és a hasam is kicsit görcsölt, azt hittem, hogy meg fog jönni, de semmi… Szerintetek ez lehet a terhesség jele? Mert rosszulléteim egyáltalán nincsenek és a tesztem is negatív lett. Egyébként mindig pontosan szokott meg jönni max pár nap eltérés szokott előfordulni. A fogamzásgátlást márciusban hagytam abba, szerintetek mitől lehet ez?

2023. aug. 23. 21:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lassan emelkedett a hcg hormon ezek szerint vagy a teszt nem volt elég érzékeny. Gratulálok. :)
2023. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!