Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Siófok kilitin Dr Bata Barnabá...

Siófok kilitin Dr Bata Barnabásnál 4D ultrahangon? Minden érdekelne!

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül?

Mennyi idő amíg ott vagyunk?


Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 16. 13:51
 1/5 anonim válasza:
szia!Én 23 hetesen voltam nála!és csak ajánlani tudom!nagyon nagyon jó!aranyos mindent megmutattot!Nem tudom mi érdekelne?de origoba beirod és kidobja az oldalát ott minden rajta van!de tényleg nagyon jófej!
2010. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

árak nincsenek. kb mennyibe kerül?


Köszönöm a választ!

2010. okt. 16. 18:59
 3/5 anonim válasza:
12000ft ehez 6db kép jár de nekünk 8-at adot meg akik elötünk voltak azoknak is!meg a dvd jár hozzá!de ha visszel pendrájvot(bocs nem tudom hogy kell leurni)akkor az összes képet rátölti ingyen!Kb fél óra volt,de tényleg mindent sokszor megnézet!Megnéz mindent ott számolgata nekünk hohy hány ujja van a kislánynak megvan e mindene,bár ez gondolom természetes,hogy megnézi!
2010. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja és szerintem az árak maradtak mert mi augusztusban voltunk,az nem volt olyan rég!
2010. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a választ!

és megkérdezhetem kedves utolsó, hogy hányadik hétben voltál?

2010. okt. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!